Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Мнениеот silver933 » 27 Юли 2015, 08:34

Женатаи тя носеше такива, ама като роди сега се бори още за добра фигура и не облича, ама мен ме ме кефят та съм доволен, изглеждат ми неестествени тея жени с висока талия.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Мнениеот red_eyes » 27 Юли 2015, 13:30

Изключително много зависи от модела на високата талия, например Прея по клиповете много често забелязвам, че е с висока талия, а не е кой знае колко слаба, дори по-скоро е пищна!
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Мнениеот Andrey » 27 Юли 2015, 14:48

red_eyes написа:Изключително много зависи от модела на високата талия, например Прея по клиповете много често забелязвам, че е с висока талия, а не е кой знае колко слаба, дори по-скоро е пищна!

тя е твърде пищна, ама не и дреме особено :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Мнениеот nadqta » 27 Юли 2015, 15:31

Andrey написа:
red_eyes написа:Изключително много зависи от модела на високата талия, например Прея по клиповете много често забелязвам, че е с висока талия, а не е кой знае колко слаба, дори по-скоро е пищна!

тя е твърде пищна, ама не и дреме особено :)

Да, но и дрехите й са добре издържани, спрямо фирурата, затова че високата талия става и за слаби и за пълни хора, работата е в това да се преценят правилно :idea:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Мнениеот Lollipop » 10 Авг 2015, 10:20

Не мисля, че високата талия в тоя смисъл става за пълни хора. Хората дебелите с висока талия го правят за да не им излизат сланините от всякъде. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Мнениеот Gorica23 » 10 Авг 2015, 12:12

На мен ми харесва, но зависи от кройка материя, десен. Ако е добре подбрано седи добре на пълни и слаби жени, някакси на мъже не ми допада, обичам ги с по-смъкнати панталони.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Мнениеот MerryPop » 10 Авг 2015, 12:52

Gorica23 написа:На мен ми харесва, но зависи от кройка материя, десен. Ако е добре подбрано седи добре на пълни и слаби жени, някакси на мъже не ми допада, обичам ги с по-смъкнати панталони.

Хи хи, да мъжете са по-секси с ниска талия, но наскоро гледах за направата на една пола от неопрен, такава с висока талия и много ми хареса, мисля ако си намеря плат да се опитам да си скроя :)
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Мнениеот Kaya » 10 Авг 2015, 13:52

О, за мъже с висока талия не ми говори! Смешни са, а ако и обичат хубаво да са им впити гащите в чатала... стига! Всички виждаме в какви адски мъки съществува мъжеството им в такъв момент. :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Мнениеот Krum » 10 Авг 2015, 14:01

Kaya написа:О, за мъже с висока талия не ми говори! Смешни са, а ако и обичат хубаво да са им впити гащите в чатала... стига! Всички виждаме в какви адски мъки съществува мъжеството им в такъв момент. :lol:

Недей, май е по-болезнено, отколкото ни се иска, и за мен тва е недоразумение! :) Но още по-добре е и хубаво запасан да бъде, ризата опъната, а гащите до мишниците, в стил Борад. :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Високата талия отново на мода, можете ли да свикнете?

Мнениеот Pacienti » 10 Авг 2015, 16:06

Krum написа:
Kaya написа:О, за мъже с висока талия не ми говори! Смешни са, а ако и обичат хубаво да са им впити гащите в чатала... стига! Всички виждаме в какви адски мъки съществува мъжеството им в такъв момент. :lol:

Недей, май е по-болезнено, отколкото ни се иска, и за мен тва е недоразумение! :) Но още по-добре е и хубаво запасан да бъде, ризата опъната, а гащите до мишниците, в стил Борад. :lol:

Хахаха, къде са жените на тези мъже... :mrgreen:
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта