Дисплазия при боксер 8 месеца

Ако можеха да говорят, но не могат, затова нека поговорим вместо тях. Споделетe всичко за вашите домашни любимци - типични или екзотични.
Онлайн консултация с д-р Искрен Станилов и д-р Деница Русева

Re: Дисплазия при боксер 8 месеца

Мнениеот Margo » 16 Сеп 2011, 10:14

VITO777 написа:Здравейте, пиша ви с много неприятен проблем. Днес откриха на боксера ми, който е на 8 месеца дисплазия на задните крачета, но не успяхме да разберем коя степен е и дали е необходима хиругична интервенция.Докторите ни казаха че за момента все още израства и няма как да се направи, но искам да знам какви са ни опциите. А що се отнася за степенуването на болеста разбрахме от форумите.Направиха му снимка в Blue Cross в София и ще се опитам да я кача. Моля ви, ако има компетентен човек да ни насочи кум коя степен на заболяването е, дали може да се чифтосва( защото доколкото разбирам ако е по-лека форма има такава), и изобщо какво ни чака оттук нататък. Много го обичаме и искаме да се грижим по възможно най-добрия начин за него при тази ситуация.Той е изключително любвеобвилен и мил, просот няма по-добро същество от него. Благодаря предварително!!! За съжаление ренгеновата снимка снимката е много голяма и не мога да я прикача . Много ми се иска да Ви я изпратя и ако може оставете ми е-маил . Благодаря !!!

Какво стана с кучето, мина доста време от тогава, дали се оправи?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Предишна

Назад към Ветеринарна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron