Хапчета за тен – съществуват ли?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Хапчета за тен – съществуват ли?

Мнениеот Lyomi » 16 Дек 2013, 14:55

Здравейте! Напоследък чувам от мои приятелки за хапчета за тен! Много ме озадачиха, какви могат да бъдат тези хапчета, заради това бързам да пиша точно тук!

Голяма почитателка съм на красивия и здрав тен, съответно на плажовете и солариумите!
За съжаление все повече ме дострашава да се пускам в солариум, сега през студените месеци, понеже се постоянно се тръби за неясния произход и силата на лампите, които облъчват.

Имате ли представа, какви са тези хапчета (вид хранителна добавка, може би), как се казват и използват за ползите и вредите от тях?
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Хапчета за тен – съществуват ли?

Мнениеот annydance » 16 Дек 2013, 15:00

За хапчета не съм чувала, но през цялата година редовно се мажа с лосиони. По този начин не ми се бели кожата, също така тенът се запазва, разликата ми остана осезаема до следващото лято! По-добре така, според мен, от колкото да гълташ хапчета с неясен произход!
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Хапчета за тен – съществуват ли?

Мнениеот Radoslav88 » 19 Дек 2013, 15:47

На солариуми не ходя, но по време на летния сезон приемам Л-Тирозин тъй като той участва в производството на меланин. Дневно между 1-2 грама са напълно достатъчни, за да има изразен ефект.
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

Re: Хапчета за тен – съществуват ли?

Мнениеот Lyomi » 20 Дек 2013, 14:28

Radoslav88 написа:На солариуми не ходя, но по време на летния сезон приемам Л-Тирозин тъй като той участва в производството на меланин. Дневно между 1-2 грама са напълно достатъчни, за да има изразен ефект.

Подходящ ли е Л-Тирозин за всякаква възраст? И ще има ли ефект, ако се приема след сезона, т.е. да действа така, че да поддържа тена?
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Хапчета за тен – съществуват ли?

Мнениеот choki_moki » 22 Дек 2013, 14:37

Може да приемаш витамин Д, ако ходиш на солариум помага за по-бързото придобиване на теб. Също има комбинация от вит. А и Д, която също доста добре се отразява на кожата. Има изследвания които сочат, че хората, които консумират моркови в големи количества имат по-силна пигментация на кожата.
Аватар
choki_moki
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Сеп 2013, 10:23

Re: Хапчета за тен – съществуват ли?

Мнениеот Radoslav88 » 24 Дек 2013, 12:42

Lyomi написа:
Radoslav88 написа:На солариуми не ходя, но по време на летния сезон приемам Л-Тирозин тъй като той участва в производството на меланин. Дневно между 1-2 грама са напълно достатъчни, за да има изразен ефект.

Подходящ ли е Л-Тирозин за всякаква възраст? И ще има ли ефект, ако се приема след сезона, т.е. да действа така, че да поддържа тена?

Това е аминокиселина и би трябвало да не е проблем за един пълнолетен човек да я приема стига да не прекалява. Принципът на който работи е че кожата придобива по-бързо и по-дълбок тен, което съответно означава че задържа тена по-дълго.
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

Re: Хапчета за тен – съществуват ли?

Мнениеот Pipilota » 26 Ное 2014, 16:20

Не може ли просто да ядете повече моркови? :Р
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Хапчета за тен – съществуват ли?

Мнениеот Kaya » 19 Юни 2015, 10:29

Дали от сега ако започна да ям повече моркови и пия витамин Д това ще помогне да имам по-хубав и по-траен тен наистина? :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Хапчета за тен – съществуват ли?

Мнениеот Kremiliya » 19 Юни 2015, 12:11

Може би е някаква хранителна добавка с витамини, не вярвам, че има магическо хапче, но щеше да е много готино :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Хапчета за тен – съществуват ли?

Мнениеот valiopaf » 25 Юни 2015, 16:15

Точно под темата видях някакви хапчета, който действат като тен активатор, но не зная дали могат да ти помогнат в създаването на тен :|
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron