Какво искате да промените в себе си?

Какво искате да промените в себе си?

Мнениеот dessiblond » 17 Дек 2013, 15:34

Всяка жена има все по нещичко, което не одобрява, било то във фигура или лице, коса, нокти!
Но пък всяка жена си има и своя чар, пленителна усмивка и своите малки трикчета за прикриване на несъвършенства!

Е, какви са вашите несъвършенства, които прикривате, преди да излезнете от вкъщи – малко грим, сутиен, оформящо бельо?

Но да не гледаме само негативното. Всяка от нас има черти в лице и тяло, които пък не иска да замени за нищо на света!

Хайде всяка да разкаже, първо за нещата, които не би заменила в себе си, а след това за несъвършенствата и начините, по които ги прикрива!
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Какво искате да промените в себе си?

Мнениеот julianne » 17 Дек 2013, 15:39

На пук на всички, аз харесвам малките си гърди, както и кокалестото си тяло, не че ще остане за дълго такова... ами какво пък, малко нарцисче си падам... Нещо, което не харесвам в себе си е косата.. иска ми се да е плътна гъста, неукротима :!: Уви! :lol:
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Какво искате да промените в себе си?

Мнениеот mimeto90 » 21 Дек 2013, 13:11

Ако мога да си заменя усмивката с тази на Джоли, няма да е зле, харесвам се, защо тук всички сме едни скромни госпожици събрани! Може би малко трябва да кажа нагоре, много ми е трудно, когато започна да качвам се случва само на дупе, всичко там се трупа, а нагоре - няма никой!
Иначе никак не се прикривам - и така ми е добре!
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Какво искате да промените в себе си?

Мнениеот Mon_ton » 07 Окт 2016, 12:00

Бих искала да променя носа си, много е малък и изглежда много странно, също и гърдите ми, след раждането доста се деформираха и вече не мога да ходя без сутиен. +
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какво искате да промените в себе си?

Мнениеот MGB » 07 Окт 2016, 14:05

Вече съм на такава възраст, че нищо не искам да променям в себе си, дори и като тийнейджърка винаги съм се приемала такава, каквато съм, нищо не съм искала да променям или поне не съм правила някакви драми :smile: .
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Какво искате да промените в себе си?

Мнениеот Kaya » 11 Окт 2016, 12:45

Mon_ton написа:Бих искала да променя носа си, много е малък и изглежда много странно, също и гърдите ми, след раждането доста се деформираха и вече не мога да ходя без сутиен. +

Оф, такива козметични промени и аз бих искала да направя, разбира се, за да си повдигна самочувствието. Иначе бих се научила повече да търпя! :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какво искате да промените в себе си?

Мнениеот BeenieGal » 11 Окт 2016, 12:57

Аз имам още малко нужда да се науча да не обръщам внимание на негативните неща, които ме заобикалят.
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Какво искате да промените в себе си?

Мнениеот Ваня Стойчева » 11 Окт 2016, 13:36

BeenieGal написа:Аз имам още малко нужда да се науча да не обръщам внимание на негативните неща, които ме заобикалят.

Това е най-трудно, винаги да гледаш положително. На мен ми се иска по-лесно да харесвам хората, ако някой от самото начало не ми хареса трудно после може да ме "спечели". Радвам се, когато виждам положителни хора, готови да харесат всеки.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какво искате да промените в себе си?

Мнениеот kalinka-kuku » 29 Дек 2016, 12:57

Искам да променя мързела в себе си, винагиа си намирам оправдания да не направя нещо, харесвам хората,които имат много енергия, а аз имам желание за толкова много неща, но се не ги правя... другото си го харесвам. :mrgreen:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Какво искате да промените в себе си?

Мнениеот Dipsy » 26 Юли 2018, 17:26

Таман съм си аз, ама в другите хора често искам да променя нещо стига да можех . абе всеки с номера си, иначе щяше да е баси скуката :roll:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта