Гаджето ти е с две приятелки?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Jully » 29 Мар 2017, 15:29

vanessa_ написа:Най-странното е, когато той самия го намира за нещо напълно нормално... това вече не е нормалното! :???:

Както явно и тук се еполучило. За мен това са връзки -играчки, които са от "ден до пладне".т.е запълват си взаимно хората времето и приключват, когато се появи нещо по-добро и по-смислено, или поне за жената, при мъжа положението ще е друго и той ще продължи да е играч.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Malina » 29 Мар 2017, 15:58

Такива накрая остават сами и това им е. Нищо интересно не им се случва, не стигат до семейство, винаги са с мисълта, че трябва да имат и още една приятелка и още една, с която да се забавляват и така..
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Monika_Spasova » 29 Мар 2017, 19:10

Лошото е, че май не остават сами, все се намират момиченца, които да им се вържат, лошите момчета винаги са се харесвали и винаги ще се харесват.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот gabinka_80 » 28 Юни 2017, 20:11

Имах едни познати с такива отворени отношения. Всеки можеше да спи с друг, да има друга връзка, никой нямаше против. За мен това е ненормално и неестествено, забраняващо създаването на нормално семейство.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Monika_Spasova » 08 Дек 2017, 13:15

gabinka_80 написа:Имах едни познати с такива отворени отношения. Всеки можеше да спи с друг, да има друга връзка, никой нямаше против. За мен това е ненормално и неестествено, забраняващо създаването на нормално семейство.

И на мен ми е малко в повече. Такива хора как създават семейство?!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Rali_hr » 11 Дек 2017, 13:13

как издържат жените на такъв ритъм, в който остават буквално без половинки, не е лесно да делиш мъжа си с друга жена..
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Maks » 16 Мар 2018, 18:25

Аз също съм имал две приятелки :) Еми кво да кажа, яко е - първо с едната, после с другата, и двете са различни и ме кефят - . Малко като ме изнерви едната, знам че има къде да отида :grin: Лошото е, когато почнеш да се объркваш, ама това е само в началото, докато се ошлайфаш в тази посока.
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот cakes » 16 Мар 2018, 18:29

Добре де, аз като ги въртя двама (и дори не спя още с тях) съм "к**ва", а той гада нещастен е вървежен!
Бива ли така!
Аватар
cakes
 
Мнения: 33
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:44

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Monika_Spasova » 17 Мар 2018, 17:33

cakes написа:Добре де, аз като ги въртя двама (и дори не спя още с тях) съм "к**ва", а той гада нещастен е вървежен!
Бива ли така!

Съвсем права си! Винаги е така, жената трябва да е вярна на мъжа, иначе е еди каква си, пък мъжът е големия играч вече...
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот cakes » 21 Мар 2018, 14:00

Както всичко и в тва в нашето общество нещата с ас двоен стандарт.
Въпросът е, че ако момиче върти двама, то тя (най-малкото)държи на предпазните средства, а "мъжете" могат спокойно да пренесат от едната на другата зараза, защото масово избягват презервативи. И накрая се оказва не само, че делиш мъжа , а и че трябва да обикаляш по лекари.
Аватар
cakes
 
Мнения: 33
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:44

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта