Гаджето ти е с две приятелки?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Малката Сладката » 21 Мар 2018, 17:07

Значи, Миме, от мен да знаеш, щом ни задаваш подобни въпроси, определено не си нито Айнщайн, нито Нютон. Подозирам, че Сашка Васева е с по-висок коефицент на интелигентност от теб. Патка с патка, как ще е нормално? Ако беше нормално, щяхме да сме мюсюлманска страна, в която на всеки мъж се падат минимум по 4 женки, които се карат по между си чий ред е днес да му прави *****. Вземи малко се осифересай и му бий шута на тоя, че направо не знам. И си опичай ъкъла.. тъй де, колкото там го има.
Малката Сладката
 
Мнения: 31
Регистриран на: 28 Фев 2018, 16:46

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот bonbon » 21 Мар 2018, 17:35

Абе не е работа това да въртиш две гаджета. В началото може да ти е тръпка и да си играеш на жумичка, ама после става много сложно. Особено ако се намесят и по-сериозни чувства. Не може да продължава вечно и най-вероятно ти ще си изхабиш всичките нерви където ги имаш и като се разделите ще си като парцал. Дано да ти е казал по-навреме иначе си представям как се чувстваш ако двете ви е менкал от години.
bonbon
 
Мнения: 30
Регистриран на: 02 Мар 2018, 17:56

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Стоян Петров » 22 Мар 2018, 14:27

mimeto90 написа:Разказвам накратко: привърженик съм на старите, консервативни отношения, в който любовта е обвързана с много романтика, добро разбирателство и много секс.

Преди дни, гаджето ми ми каза, че си има друга приятелка, спокойно, без притеснения и угризения! Разбира се, бях шокирана и уверяването, че не правят секс не намали безпокойството ми!

След няколко часа, може би и това гадже ще стане бивше, но няма да ме остави на мира мисълта и въпросите, на които вие, надявам се ще ми отговорите!

До колко е нормално гаджето ти да има две приятелки?
Какви са тези мъже, които „обичат” повече от едно гадже – как съумяват?
Когато си с едното гадже, не се ли потушават чувствата ти към другото?

Благодаря предварително, ще ме избавите от много размисли, на които така и няма да намеря отговор!

Момиче, ти очевидно не си наред със себе си, но като те чета приятелят ти също. Каква приятелка му е тази дама, когато не правят секс?
Стоян Петров
 
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Мар 2018, 15:14

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот kalinka-kuku » 22 Мар 2018, 15:09

Никъде не се вижда да се е казало, че ен правят секс с другия.. :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Maks » 22 Мар 2018, 18:33

bonbon написа:Абе не е работа това да въртиш две гаджета. В началото може да ти е тръпка и да си играеш на жумичка, ама после става много сложно. Особено ако се намесят и по-сериозни чувства. Не може да продължава вечно и най-вероятно ти ще си изхабиш всичките нерви където ги имаш и като се разделите ще си като парцал. Дано да ти е казал по-навреме иначе си представям как се чувстваш ако двете ви е менкал от години.

Сложно е, то лъжеш-мажеш, после трябва да помниш на коя какво си казал, абе страшна работа!
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Chalmers » 22 Мар 2018, 18:34

rado84 написа:Директно му бий шута и му попари надеждите за харем. Аз така бих направил без да се замислям изобщо.
Аватар
Chalmers
 
Мнения: 29
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:09

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Maks » 28 Мар 2018, 17:54

Така говорите, но да това си е майсторлък :)
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот sad » 29 Мар 2018, 16:56

Явно оеще никоя не те е ушамарила тебе , Макс.....
споко, ще си намериш майстора.
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Гаджето ти е с две приятелки?

Мнениеот Maks » 19 Апр 2018, 16:43

sad написа:Явно оеще никоя не те е ушамарила тебе , Макс.....
споко, ще си намериш майстора.

Така казват,... но това си е талант, от мен да знаеш ;)
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта