Връзка без секс – връзка ли е?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Връзка без секс – връзка ли е?

Мнениеот teddy ivanova » 21 Авг 2015, 17:23

За мен не е нормално.Нали за това са двама души / мъж и жена /освен ако в началото не сте разбрали под каква форма ще бъдете заедно.
teddy ivanova
 
Мнения: 8
Регистриран на: 10 Авг 2015, 14:51

Re: Връзка без секс – връзка ли е?

Мнениеот Мади Ранчева » 24 Авг 2015, 14:27

teddy ivanova написа:За мен не е нормално.Нали за това са двама души / мъж и жена /освен ако в началото не сте разбрали под каква форма ще бъдете заедно.

Именно, защо да се тормозят и двамата, не мога да разбера, нито нещо ги обвързва, нито нищо :|
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Връзка без секс – връзка ли е?

Мнениеот николаев » 26 Авг 2015, 12:43

Съгласен съм, че всичко се крие в отношенията, работата е там, че в зависимост от това колко са различни хората, то отнема различен период от време :idea:
николаев
 
Мнения: 110
Регистриран на: 11 Мар 2014, 14:46

Re: Връзка без секс – връзка ли е?

Мнениеот Monika_Spasova » 29 Сеп 2015, 16:04

teddy ivanova написа:За мен не е нормално.Нали за това са двама души / мъж и жена /освен ако в началото не сте разбрали под каква форма ще бъдете заедно.

Точно, аз не мисля, че целия живот е просто един секс, ами чувствата и това, което го прави специален?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Връзка без секс – връзка ли е?

Мнениеот puhcheto » 29 Сеп 2015, 16:50

Monika_Spasova написа:
teddy ivanova написа:За мен не е нормално.Нали за това са двама души / мъж и жена /освен ако в началото не сте разбрали под каква форма ще бъдете заедно.

Точно, аз не мисля, че целия живот е просто един секс, ами чувствата и това, което го прави специален?

И аз не си представям секс без чувства, а и не зная дали е възможно от страна на жените това нещо, все пак ние не разсъждаваме по този начин като мъжете и всичко ни е доста лично :idea:
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Връзка без секс – връзка ли е?

Мнениеот Kremiliya » 29 Сеп 2015, 17:02

Жените винаги очакваме чувства и да намерим истинската любов, мъжете като видят нова жена си представят как ще я метнат в леглото, а ние как ще създадем семейство с него. Но сексът, ако връзката е истинска е задължителен, за да бъде всичко идеално.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Връзка без секс – връзка ли е?

Мнениеот pravilno » 16 Мар 2016, 12:59

Има различни видове връзки. Ако сте решили, че не искате да имате сексуална връзка, всеки по пътя си в това направление :grin: . И липсата, и наличието на секс винаги усложнява нещата :grin:
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Връзка без секс – връзка ли е?

Мнениеот Kremiliya » 12 Апр 2016, 09:44

pravilno написа:Има различни видове връзки. Ако сте решили, че не искате да имате сексуална връзка, всеки по пътя си в това направление :grin: . И липсата, и наличието на секс винаги усложнява нещата :grin:

Много правилно, не може да съществува връзка без секс и като под секс имам предвид поне 3-4 пъти на седмица.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Връзка без секс – връзка ли е?

Мнениеот penelopa » 15 Апр 2016, 16:13

Kremiliya написа:
pravilno написа:Има различни видове връзки. Ако сте решили, че не искате да имате сексуална връзка, всеки по пътя си в това направление :grin: . И липсата, и наличието на секс винаги усложнява нещата :grin:

Много правилно, не може да съществува връзка без секс и като под секс имам предвид поне 3-4 пъти на седмица.


Дали 3-4 пъти на седмица или 1 път в месеца сексът си е секс :grin: . Срещат се много по-силни връзки между двама души от сексуалните.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Връзка без секс – връзка ли е?

Мнениеот fawla » 20 Май 2016, 17:24

Определено, ако двойката се чувства добре с количеството секс, което получава или не - то определено не е проблем липсата на което и да е било. :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта