Връзка без секс – връзка ли е?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Връзка без секс – връзка ли е?

Мнениеот Snejna » 18 Ное 2016, 11:49

Аз понякога правя секс, защото трябва и защото знам, че мъжът ми има нужди, а не защото аз искам. Но пък с "играта" ми се приисква и на мен. :oops: Често съм изморена, но просто трябва, не че ми се иска. Може би ако мъжът ми помага повече, отколкото аз вечер след работа да съм ангажирана с всичко вкъщи, може това да не е така.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Връзка без секс – връзка ли е?

Мнениеот веселказасмяна » 23 Ное 2016, 16:32

Всички имаме такива моменти, но това е нормално за мен. Такива периоди са част от семейния живот, но ако те са по-чести и преминат вече в липса съвсем на секс, значи нещата много куцат вече и нямаме желание да се променят нещата.
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Връзка без секс – връзка ли е?

Мнениеот silver933 » 06 Мар 2017, 16:04

Само не ми е ясно, защо постоянно на жените им се случва да не искат секс? Все се намират някакви оправдания защо да не се прави..., после семеен живот, народят ли се едно две деца и край вече може и да не се прави секс следващата една две, пет години... и жената ще е окей с това.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Връзка без секс – връзка ли е?

Мнениеот Dust » 07 Дек 2018, 15:59

Ако е период, който отминава, си е връзка и то много силна. Щом оцелява след нещо такова. А и за всеки човек секса е различно важен. Някои не могат повече от 2-3 дни без секс, други пък държат на различни неща и могат да издържат и повече. Всеки се знае най-добре :grin:
Dust
 
Мнения: 112
Регистриран на: 13 Ное 2018, 12:17

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта