За или против ученическите униформи?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: За или против ученическите униформи?

Мнениеот Innerlane » 15 Мар 2019, 21:11

Аз гласувам "за" униформите с две ръце, че дори и с два крака. Преди имахме нещастието да живеем на квартира до едно училище на Пиротска и на такива неща се нагледах, че ми се изправи косата. Ученички, облечени като магистрални труженички, пият, пушат (не само цигари), танцуват и пеят с пълно гърло мазни чалгии и се натискат с всевъзможни момчета (а понякога и помежду си :lol: ) по пейките пред балкона ми. Тъжна гледка. Цялата тийн култура пропада много жестоко и е време да се взимат мерки, като униформите са вероятно най-безобидната възможна.
Innerlane
 
Мнения: 123
Регистриран на: 04 Апр 2016, 15:41

Re: За или против ученическите униформи?

Мнениеот Клер » 02 Апр 2019, 11:11

Стига да са изпипани, що годе съвременни като визия и от хубава материя, защо не? На дъщеря ми са много зле - материята се разпъна след няколко пранета, отвратително изглежда сега.
Клер
 
Мнения: 101
Регистриран на: 18 Дек 2018, 10:35

Re: За или против ученическите униформи?

Мнениеот Алиса_В » 12 Апр 2019, 10:22

Смятам, че униформите са абсолютно излишни. Ако едно дете е наясно с правилата в училище и има усет за това къде какво облекло е подходящо, не му е нужно налагане на униформа, за да бъде адекватно.
А това усещане се възпитава у дома, просто е.
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49

Re: За или против ученическите униформи?

Мнениеот Съни » 24 Апр 2019, 12:53

Много зависи от униформата. Мисля, че ако е в хубави, харесвани от децата цветове и не са някакви като за 40-50 годишни, учениците няма да имат никакъв проблем с носенето на униформи. Просто трябва съвременна визия. И хубави материи, естествено.
Съни
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Ное 2018, 10:23

Предишна

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron