С какво да уголемя бюста си?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: С какво да уголемя бюста си?

Мнениеот annamaria » 29 Сеп 2021, 17:03

Yarost написа:С коя марка импланти работи д-р Милев от Скин Системс? annamaria, вие записахтле ли си час при него?


Оказа се, че графика му е доста зает. Имам час за консултация едва към средата на октомври. Ще разкажа как е минало.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: С какво да уголемя бюста си?

Мнениеот Yarost » 30 Сеп 2021, 11:34

annamaria написа:
Yarost написа:С коя марка импланти работи д-р Милев от Скин Системс? annamaria, вие записахтле ли си час при него?


Оказа се, че графика му е доста зает. Имам час за консултация едва към средата на октомври. Ще разкажа как е минало.


Не е чак толкова далече средата на октомври. Някакви предварителни изследвания изискват ли Ви?
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: С какво да уголемя бюста си?

Мнениеот Leonora » 01 Окт 2021, 15:06

Yarost написа:
annamaria написа:
Yarost написа:С коя марка импланти работи д-р Милев от Скин Системс? annamaria, вие записахтле ли си час при него?


Оказа се, че графика му е доста зает. Имам час за консултация едва към средата на октомври. Ще разкажа как е минало.


Не е чак толкова далече средата на октомври. Някакви предварителни изследвания изискват ли Ви?


Изборът на марката импланти Вие ли го определяте или лекаря? Имате ли собствено желание какъв кубик желаете или ще се съобразите с препоръката му?
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: С какво да уголемя бюста си?

Мнениеот Yarost » 20 Окт 2021, 17:20

Вие конкретно за Skin Systems ли се интересувате? Мисля, че работят с няколко основни марки. Най-важното, за което трябва да се следи е това дали е утвърдена от медицинските разпоредби. Ако не ме лъже паметта има около 10 водещи марки импланти.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Предишна

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron