С какво да уголемя бюста си?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

С какво да уголемя бюста си?

Мнениеот dessiblond » 27 Дек 2013, 16:42

Здравейте, дами!

От началото на зимата започнах да се чувствам все по-некомфортно. Бюстът ми е малък, а когато навлечеш всички дрехи – той изчезва!

Искам много да увелича бюста си, но БЕЗ СИЛИКОН! Има толкова продукти, като гелове, кремове и таблетки за уголемяване на бюста, че не зная какво да избера, а и не съм убедена, че би имало нужният ефект!

Спортувам усилено и зная, че с упрежнения само мога да стегна, но не и да уголемя бюста си!

Знаете ли някакви начини за уголемяване на бюста, които не включват бременност, боза и силикон?!!! Доволни ли сте от продуктите, които се предлагат на пазара, а всъщност какво е тяхното действие – уголемяват или стягат бюста?
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: С какво да уголемя бюста си?

Мнениеот sofi_black » 27 Дек 2013, 16:53

Казано честно и аз не вярвам на тези мазила и хапчета, но четох, че има естествен начин за уголемяването на бюста. Разбира се не е ефектът като след операция, но е забелецителен. До колкото разбрах най-важното е положителното мислене и нагласа за това, както и точков масаж в комбинация с билки като сминдух. Ако някой знае повече, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да пише!!! :lol:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: С какво да уголемя бюста си?

Мнениеот bistra.balgaranova » 27 Дек 2013, 22:38

Здравейте, моя опит в тази насока е свързан с чай от чимен! Няма негативни ефекти от употребата му. Допълнителните ефекти освен уголемяване на бюста са облекчаване на ревматични ставни и мускулни болки и още някои други. Който се интересува може да намери повече инфо в нет-а. Поздрави!
bistra.balgaranova
 
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Дек 2013, 22:33

Re: С какво да уголемя бюста си?

Мнениеот niya_mazova » 30 Дек 2013, 15:52

bistra.balgaranova написа:Здравейте, моя опит в тази насока е свързан с чай от чимен! Няма негативни ефекти от употребата му. Допълнителните ефекти освен уголемяване на бюста са облекчаване на ревматични ставни и мускулни болки и още някои други. Който се интересува може да намери повече инфо в нет-а. Поздрави!

Видях информацията за чимена в интернет, обаче не ми изглежда особено безопасно, а и е доста противоречива информацията. Всъщност чимена са семената на познатият ни сминдух, нали?
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: С какво да уголемя бюста си?

Мнениеот beautymaniac » 02 Яну 2014, 12:20

Здравейте и Честита Нова Година!
Аз също съм срещала продукти с грижа за бюста, но по-често за повдигане, а не за уголемяване, говоря за кремчета и гелове - из сайтове за козметика - ензо, ягодка, ивис.
А някой пробвал ли е този продукт http://apteka.framar.bg/30024905/%D0%B4 ... 1%80%D0%BA
Доволни ли сте?
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: С какво да уголемя бюста си?

Мнениеот julianne » 02 Яну 2014, 14:51

beautymaniac написа:Здравейте и Честита Нова Година!
Аз също съм срещала продукти с грижа за бюста, но по-често за повдигане, а не за уголемяване, говоря за кремчета и гелове - из сайтове за козметика - ензо, ягодка, ивис.
А някой пробвал ли е този продукт http://apteka.framar.bg/30024905/%D0%B4 ... 1%80%D0%BA
Доволни ли сте?

Според мен играе по-голяма роля, като повдига бюста след бременност, като го прави по-плътен, т.е. не може да ти да те направи със следващ размер чашка. Дано не се налага след бременността да пробвам подобни продукти, сега моите естествено растат. :D
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: С какво да уголемя бюста си?

Мнениеот renito » 25 Фев 2014, 14:51

Мойте се уголемиха по време на приема на противозачатъчни :) Естествено, след като ги спрях са си ссъщите :lol:
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: С какво да уголемя бюста си?

Мнениеот lussy » 28 Фев 2014, 15:56

renito написа:Мойте се уголемиха по време на приема на противозачатъчни :) Естествено, след като ги спрях са си ссъщите :lol:

Ох, при мен дори това не подейства! Почнах ги, пих ги три години, спрях ги - ефект нуула! :lol: :lol:
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: С какво да уголемя бюста си?

Мнениеот pepa1974 » 04 Мар 2014, 17:31

1. с посещение на кабинет по естетическа хирургия
2. с повече калории в храната и повишаване на теглото
3. друг начин , за който се сещам е-чрез кърма
4. силиконови подплънки в сутиена
Това са дотук начините, в чийто ефект вярвам, а аз самата безрезултатно в по-крехка възраст използвах някакъв крем.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: С какво да уголемя бюста си?

Мнениеот penny » 05 Мар 2014, 16:42

pepa1974 написа:1. с посещение на кабинет по естетическа хирургия
2. с повече калории в храната и повишаване на теглото
3. друг начин , за който се сещам е-чрез кърма
4. силиконови подплънки в сутиена
Това са дотук начините, в чийто ефект вярвам, а аз самата безрезултатно в по-крехка възраст използвах някакъв крем.

Хахах.. харесаха ми предложенията ти, за сега мисля, че най-удачен за мен ще се окаже вариант номер 4, все пак партньора ми знае с какво се е захванал :lol:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта