Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Мнениеот magda » 25 Ное 2014, 15:38

По-скоро, когато нямаш нагласата да се съобразяваш с някого и тази нагласа никога не идва, си оставяш ерген за цял живот, дори и да има жена до теб! Ама в последните години виждам и при по-младите и при по-възрастните как толерантността изчезва, това прави хората вълци-единаци, не само мъжете и при жените е така :!:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Мнениеот Andrey » 25 Ное 2014, 16:06

Е, така е като свикнеш да живееш сам е трудно да се научиш да правиш компромиси за някой друг и т.н. Мога да кажа, че дори е невъзможно. А съжителството изисква и компромиси ида се съобразяваш с това друг да ходи из домат и и да подрежда нещата така, както на него му харесва. Жените имат много идеи в това отношение :lol: :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Мнениеот Pipilota » 26 Ное 2014, 16:20

Напротив, аз си мисля, че на ергените им е най-трудно, все пак те никога няма да усетят какво е да имаш истинско семейство, а това е голяма загуба ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Мнениеот Локумът » 24 Фев 2015, 15:45

Мен ако питате ергените са глупаците, не останалите :) Все пак човек трябва да се озърта и да внимава какво взема, като не сте внимавали, затова имате вкъщи зверове :Р
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Мнениеот Локумът » 24 Фев 2015, 15:45

Мен ако питате ергените са глупаците, не останалите :) Все пак човек трябва да се озърта и да внимава какво взема, като не сте внимавали, затова имате вкъщи зверове :Р
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Мнениеот Lili_pili » 24 Фев 2015, 16:20

Локумът написа:Мен ако питате ергените са глупаците, не останалите :) Все пак човек трябва да се озърта и да внимава какво взема, като не сте внимавали, затова имате вкъщи зверове :Р

Така еееееееееее, мъжете трябва да се женят, иначе за нищо не стават!
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Мнениеот dinkog » 22 Апр 2015, 14:55

Не мисля, че има нещо лошо в това да има и ергени, някои хора не ги бива просто да бъдат семейни, не всички стават за тая работа, някои сме волни птици ;)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Мнениеот fawla » 22 Апр 2015, 15:57

Много мъже си мислят че ще са по-щастливи, ако са ергени, но се оказва точно обратното и после се молят на някоя жена да ги прибере.. Младостта си минава и всеки има нужда от човек до себе си.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Мнениеот dinkog » 28 Апр 2015, 09:32

fawla написа:Много мъже си мислят че ще са по-щастливи, ако са ергени, но се оказва точно обратното и после се молят на някоя жена да ги прибере.. Младостта си минава и всеки има нужда от човек до себе си.

Е ще вярваме, че си имаме достатъчно добри приятели, за сметка на семейния живот! Но не се знае, ние почнахме да живеем по американски - на по 40г. тепърва почваме да мислим за семейства. :)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Мнениеот fawla » 20 Май 2015, 11:18

Така ще е, докато не осъзнаете, че сте прекалено стари, за да отглеждате адекватно деца. :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron