Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Мнениеот draga.mihova » 30 Дек 2013, 13:30

Интересно, нали? Наскоро чух това изказване, което крайно ме впечатли! Как можем да обвържем понятията „ерген” и „глупак”?

По мои наблюдения, мъжете биха каза ли, че мъжете, които загърбват ергенският живот са глупаци или точно обратното твърдение на жените!

Като жена изказвам своето мнение и очаквам да бъда охулена, НО мисля, че мъжете просто не знаят какво да правят със свободата, която имат, докато са ергени, затова и се превръщат в глупаци.

Повечето ергени, които са излезнали от полезрението на мама, се оказва, че в един момент, след като няма кой да ги наставлява, основно психически, се оказват в пустошта, на недотам хубавият ергенски живот – кажете, че не е така!

Интересна ми е мъжката защита или по-скоро отговора на мъже тип – вечен ерген, а защо не и такива като моя бивш – опитват се да хоцкат като ергени, но са си обвързани, аз ги наричам - женени ергени!
:mrgreen:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Мнениеот ivoblinc » 30 Дек 2013, 13:33

Не зная само тези дето са си обвързани, защото си знаят, че са си лабилни, че и си го признават, дали не са по-голените глупаци, а? хахха Апък и какво ги мислите ергените, все има някоя жена, която да се грижи, мъжът да е с вила на врата, дори и той да не го осъзнава :lol:
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Мнениеот rado84 » 19 Яну 2014, 16:37

draga.mihova написа:Като жена изказвам своето мнение и очаквам да бъда охулена

От другите - може би, но не и от мен. Ако да си женен означава да си глупак, значи аз искам да бъда глупак. Само дето май никога няма да имам възможност да стана глупак, защото жената, която да иска да ме вземе още не се е родила. :roll:

ivoblinc написа:какво ги мислите ергените, все има някоя жена, която да се грижи, мъжът да е с вила на врата

Тъкмо тези, които описваш са глупаците - мъжете под чехъл, които аз не бих нарекъл "мъже". Тия са някакви мазохистични плазмодии, които явно обичат да са под чехъл. Но аз лично не бих издържал и 5 минути такова поведение. Държа на личната си свобода и една жена започне ли да се държи така - директно ѝ набивам шута. Даже има една такава, на която преди години ѝ набих шута. Връзката ни изкара само една седмица точно заради такова поведение. :lol:
You better wake up and face the heartache you’ve felt
You better stay strong when love’s gone
At the Heartbreak Hotel
Аватар
rado84
 
Мнения: 30
Регистриран на: 19 Яну 2014, 16:26

Re: Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Мнениеот renito » 24 Фев 2014, 15:41

Всичко е до време , в един момент мъжете искат да се "задомят", просто писва ергенлъкът им и това е. А иначе тази приказва съм сигурна я е дал някой самотен мъж, на който какво друго му остава :)
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Мнениеот renito » 24 Фев 2014, 15:41

Всичко е до време , в един момент мъжете искат да се "задомят", просто писва ергенлъкът им и това е. А иначе тази приказва съм сигурна я е дал някой самотен мъж, на който какво друго му остава :)
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Мнениеот dDedov » 27 Фев 2014, 13:32

Най-голямата глупост е да останеш сам, за жалост много късно осъзнах това, една след като го загубих :(
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Мнениеот djudjanka » 27 Фев 2014, 16:44

Така е, всичко е до време и глупостите омръзват. Важно е да се запазят добрите отношения и уважението между партньорите; да има с кого да остарееш .. :P
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Мнениеот pepa1974 » 21 Мар 2014, 19:44

Тъжно е да си сам, не зная какво толкова "печелят" ергените? Даже четох, че мъжете, които живеят с партньорка удължават живота си с няколко години.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Мнениеот annydance » 24 Мар 2014, 14:58

pepa1974 написа:Тъжно е да си сам, не зная какво толкова "печелят" ергените? Даже четох, че мъжете, които живеят с партньорка удължават живота си с няколко години.

И аз съм чувала за подобна статистика и съм напълно съгласна с теб, самотата и нездравословния живот, който водят ергените, както и разочарованието им от отказите на жените е предпоставка за по-висока смъртност при ергените :!: :mrgreen:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Не всички мъже са глупаци – някои са ергени!

Мнениеот silver933 » 25 Ное 2014, 13:20

Е има си ползи да си ерген, но и семейния живот не е лош, стига да намериш идеалната жена, което да си признаем не е никак лесно. :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта