Някой наясно ли е с кредитите и кредитните карти?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Някой наясно ли е с кредитите и кредитните карти?

Мнениеот Mr.Eko » 25 Юни 2015, 15:53

fawla написа:
Slavena написа:Имам няколко кредитни карти, ползвам ги почти ежедневно, покриваш после най-ниската сума, удобство е.

Е те така или иначе в един момент трябва да се платят до края и тогава става сложно, лесно се харчат пари докато не дойде времето за връщането им.

Мене най-много ме притеснява запор на заплата или нещо от този сорт, не харча много, по принцип не съм такъв човек, ама веднъж ще се отприщя и то ще е достатъчно :D
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Някой наясно ли е с кредитите и кредитните карти?

Мнениеот fawla » 30 Юни 2015, 16:00

За да стигнеш до запор на заплатата доста има време да мине, трябва да не си плащаш вноските по кредитната карта, да са ти се молили много време, да е стигнало до съд задължението и т.н. доста е трудно занимание, не е като от днес за утре и да е факт.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Някой наясно ли е с кредитите и кредитните карти?

Мнениеот Паулу Коелюв » 18 Юни 2020, 09:07

Не успях да разбера защо трябва да се вземе кредит или да се открива кредитна карта за покупката на таблет. От много време я има услугата "стоки на изплащане" и доста често има и промоции за изплащане на вноски без оскъпяване. Кандидатстването е много по-бързо и лесно. Аз лично съм ползвал тази услуга много пъти.
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

Re: Някой наясно ли е с кредитите и кредитните карти?

Мнениеот jaisommeil » 22 Юни 2020, 13:34

Що се отнася до мен, по-добре е да спестите пари. Не е толкова трудно да се направи на свободна практика днес в интернет. Ето списък на търговски компании: ratingfx.com. Има уроци и платформа за практикуване. По-добре е да отделите малко време след това да плащате пари за кредит.
jaisommeil
 
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Юни 2020, 12:45

Re: Някой наясно ли е с кредитите и кредитните карти?

Мнениеот marchinko73 » 22 Юни 2020, 13:55

jaisommeil написа:Що се отнася до мен, по-добре е да спестите пари. Не е толкова трудно да се направи на свободна практика днес в интернет. Ето списък на търговски компании: ratingfx.com. Има уроци и платформа за практикуване. По-добре е да отделите малко време след това да плащате пари за кредит.

Начи, побеснявам, като видя такъв пост! Хората не се наясно с кредитите и кредитните карти, Вие им предлагате и аз не зная точно какво! Т. е. на мен ми върши толкова работа, колкото и на тях!
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Някой наясно ли е с кредитите и кредитните карти?

Мнениеот blagovestadamianova » 14 Май 2023, 10:27

Аз съм теглила бърз кредит от stikcredit.bg и съм много доволна. Бързо и лесно одобрение, без излишни въпроси.
blagovestadamianova
 
Мнения: 16
Регистриран на: 12 Май 2023, 20:20

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта