Следпразнична диета – съвети?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Следпразнична диета – съвети?

Мнениеот Burborino » 09 Яну 2015, 09:56

Свиква се :) Много ми е лека и лесна даже. Изобщо не се замислям дори. :D
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Следпразнична диета – съвети?

Мнениеот Kaya » 09 Яну 2015, 11:16

Burborino написа:Свиква се :) Много ми е лека и лесна даже. Изобщо не се замислям дори. :D

На мен ми е трудно, особено ако имам останала храна и за следващия ден излиза, че трябва да я прибирам за 4 дена и тя често става за в коша. ;(
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Следпразнична диета – съвети?

Мнениеот Burborino » 09 Яну 2015, 11:25

Ами аз готвя за цялото семейство така. А когато си правя нещо отделно си правя само за мен.
Ако съм сготвила някаква яхния с месо за протеинов ден примерно вкъщи я хапват и на другия ден, а аз си забърквам нещо набързо - примерно салата от боб, хумус, варени картофи, печени картофи и голяма салата към тях. просто така гледам да комбинирам нещата за да не ми остава храна и да не се налага да изхвърлям.
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Следпразнична диета – съвети?

Мнениеот Slavena » 09 Яну 2015, 13:00

След празниците реших да мина на диетата на Дюкан.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Следпразнична диета – съвети?

Мнениеот Snejna » 10 Май 2016, 10:53

Започнахте ли някаква диета или нещо след празниците сега? Тези 10 почивни дни, които ми се събраха ги прекарахме главно в лежане и хапване, защото и времето беше лошо, та се закичих с 4 кг отгоре. ;) Вие някакви планове за нещо ? :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Следпразнична диета – съвети?

Мнениеот iwoni » 10 Май 2016, 12:03

Празниците и на мен ми действат така, понатрупвам някой килограм. След агнешкото гледам да разредя месото и повече салата и постно да ям. Снощи например си направих ориз със спанак и гъби.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Следпразнична диета – съвети?

Мнениеот Mon_ton » 10 Май 2016, 12:17

Snejna написа:Започнахте ли някаква диета или нещо след празниците сега? Тези 10 почивни дни, които ми се събраха ги прекарахме главно в лежане и хапване, защото и времето беше лошо, та се закичих с 4 кг отгоре. ;) Вие някакви планове за нещо ? :)

Снежи, започнах лек разтоварващ режим. :) Имам стриктни правила, които спазвам - закусвам сварено яйце с чаша кафе, ако не пиеш кафе, просто си хапни яйцето с малко салата, примерно с нарязан домат:)
Към 10ч. хапвам плод - сега ям ягоди, любувам им се докато ги има. :)
в 13ч. обядвам - зеленчуци - печени, варени, на грил, на тиган, каквито ми харесват. :) през ден слагам по парче пилешко.
Към 16ч. хапвам 6-7 ядки и чаша айран
вечерям в 18ч. подобни неща на обяда. :) чувствам се заситена и много леко! :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Следпразнична диета – съвети?

Мнениеот Snejna » 26 Май 2016, 12:57

Звучи много добре, може би и аз трябва да пробвам подобен режим, да се разтоваря малко преди лятото :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Следпразнична диета – съвети?

Мнениеот S_Milenska » 28 Юни 2016, 15:34

от 3 дни карам само на диня и се чувствам много добре, само ми е трудно, когато някой почерпи на работа, а сега доста празници има лятото.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Следпразнична диета – съвети?

Мнениеот Rali_hr » 28 Юни 2016, 16:36

S_Milenska написа:от 3 дни карам само на диня и се чувствам много добре, само ми е трудно, когато някой почерпи на работа, а сега доста празници има лятото.

Успяваш ли да се нахраниш, макар че тя динята доста засища, но и после бързо се огладнява от нея. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта