Следпразнична диета – съвети?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Следпразнична диета – съвети?

Мнениеот Malina » 26 Яну 2017, 16:06

Lollipop написа:Вече от 1 месец почвам диетата от утре, това утре така и не дойде. :mrgreen: Някой път се събуждам вечер като ми е тежко и си казвам, айде вече от днеска сериозно почвай ии итака докато не огладнея. :lol:

недей да отлагаш просто започни, даже още днес, промени вечерята си , утре промени нещо друго дребно и така постепенно ще станат нещата, не се почва диета с ряз.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Следпразнична диета – съвети?

Мнениеот balsam » 27 Яну 2017, 09:55

Аз тези промени ги правя рязко, не мога малко по малко. Или го правя, или не. Днес като променя едно, посли ще забравя и пак ще си почна по стария начин. Разчиствам вкъщи работите, които могат да ме изкушат и не купувам нищо, което може да направи същото :smile: .
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Следпразнична диета – съвети?

Мнениеот Jully » 27 Яну 2017, 10:15

balsam написа:Аз тези промени ги правя рязко, не мога малко по малко. Или го правя, или не. Днес като променя едно, посли ще забравя и пак ще си почна по стария начин. Разчиствам вкъщи работите, които могат да ме изкушат и не купувам нищо, което може да направи същото :smile: .

А не се ли чувстваш много изтощена от рязката промяна? Аз ако искам примерно да хапвам няколко дни плодове, най-напред заменям вечерята, после сменям закуската с плодове и така постепенно се приготвям, не мога днес да съм яла хамбургер, утре да ям цял ден мандарини. :roll:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Следпразнична диета – съвети?

Мнениеот Snejna » 09 Фев 2017, 15:29

И аз не мога рязко да променя начина си на хранене, трябва постепенно да изменя това и онова, че да тръгнат нещата, иначе абсурд да се справя с рязката промяна - да спра хляба, или пък нещо друго изведнъж.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Следпразнична диета – съвети?

Мнениеот kauda » 12 Фев 2017, 08:56

Най-първото нещо,което рябва да се направи, когато човек иск ада отслабне след празниците е да се раздели с белия хляб, белия ориз, картофите и бялата захар. След това ранна вечеря и нещата без много усилия си идват на мястото.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Следпразнична диета – съвети?

Мнениеот Malina » 12 Фев 2017, 09:14

kauda написа:Най-първото нещо,което рябва да се направи, когато човек иск ада отслабне след празниците е да се раздели с белия хляб, белия ориз, картофите и бялата захар. След това ранна вечеря и нещата без много усилия си идват на мястото.

МНого е трудно човек да с енаучи да яде без хляб, особено, ако иска да не променя порциите си, смао че според мен това е грешка, напърво място трябва да се запълва мястото в стомаха, до скоро това е правил хляба, сега трябва да се увеличи количеството и да го прави някой друг. :grin:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Следпразнична диета – съвети?

Мнениеот dinkog » 12 Фев 2017, 10:52

Яжте хляб Вита, примерно, ама вместо по 10 филии изяжте 1, с повече салата. :) не е толкова трудно, само малко воля през първата седмица.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Следпразнична диета – съвети?

Мнениеот Snejna » 13 Фев 2017, 13:05

Сега се старяя да не ям след 18 ч и успявам, до тук даже за месец свалих 2 кг. :) :cheerleaderkid:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Следпразнична диета – съвети?

Мнениеот Rali_hr » 13 Фев 2017, 14:53

Snejna написа:Сега се старяя да не ям след 18 ч и успявам, до тук даже за месец свалих 2 кг. :) :cheerleaderkid:

Това е супер резултат, браво! Не огладняваш ли обаче адски много с това ранно ядене и какво вечеряш?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Следпразнична диета – съвети?

Мнениеот Ванила » 20 Дек 2018, 16:48

Един ден разтоварване. Само течности, плодове и зеленчуци. После плавно минавам към стария режим.
Ванила
 
Мнения: 96
Регистриран на: 25 Ное 2018, 12:35

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта