„Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Re: „Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Мнениеот Malina » 27 Яну 2017, 17:10

На мен ми харесва много сериала и обичам да го гледам, понякога си го пускам ей така да си почина малко и да видя, че има и по-зле от мен във връзките. :lol:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: „Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Мнениеот irka » 01 Фев 2017, 00:05

Не разбирам какво толкова привлича жените този филм, защо можеш да го гледаш, без да ти омръзва?
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: „Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Мнениеот Pipilota » 02 Фев 2017, 11:24

irka написа:Не разбирам какво толкова привлича жените този филм, защо можеш да го гледаш, без да ти омръзва?

Интересен е, защото е по-земен, и в същото време толкова различен, засягат се проблеми, които всяка една от нас е имала в един или друг момент. Но и аз смятам, че е твърде прехвалаен.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: „Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Мнениеот Локумът » 12 Сеп 2018, 15:58

Тоя филм е малко за женската глупост :D не може да има толкова прости парчета като тея... :banghead:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: „Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Мнениеот Тъжна Луна » 12 Сеп 2018, 16:13

абе много ми харесваше сякаш,, ама вероятно съвпадна с някакъв мой период. преди около 15 години. ся някак не ми тича не толко на годините, комлкото на изживяните неща и опита който съм натрупала. малко ми е смешен. кари е главната героиня, яко е че отстоява себе си но малко ми идва вповечко превземките. и да - съгласна съм,че героините всъщност са събирателен образ на жената или на етапите през които минава докато израства в живота
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: „Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Сеп 2018, 16:24

Гледала съм филма, но никога не съм се припознавала в него, макар че наистина е странно как може толкова различни жени да са приятелки, дори.
Единствено ми харесва Шарлот, момиче с принципи, а другите бяха въртиопашки, много несериозни, много импулсивни, не ми допада подобно държание.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: „Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Мнениеот Петър Георгиев » 12 Сеп 2018, 16:30

Ой на батя котенцата! Една ми онзи ден ме карА да го гледам тоз филм - вика яла ми на гости да го гледаме. и аз дойдох. Пак ше ида :drinkingcheers:
Петър Георгиев
 
Мнения: 19
Регистриран на: 13 Юли 2018, 16:23

Re: „Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Сеп 2018, 16:33

Петър Георгиев написа:Ой на батя котенцата! Една ми онзи ден ме карА да го гледам тоз филм - вика яла ми на гости да го гледаме. и аз дойдох. Пак ше ида :drinkingcheers:

Тя явно е прекалила с гледането на к**венски филми, след като си останал доволен :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: „Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Мнениеот Петър Георгиев » 12 Сеп 2018, 16:36

rabotnata pchela написа:
Петър Георгиев написа:Ой на батя котенцата! Една ми онзи ден ме карА да го гледам тоз филм - вика яла ми на гости да го гледаме. и аз дойдох. Пак ше ида :drinkingcheers:

Тя явно е прекалила с гледането на к**венски филми, след като си останал доволен :lol:

всичко е точно както припява бат Папи. прекалила или не доволните мъже и без тва са кът. ез дето не са прекалили ей пишат в другата тема че мъжете им с паник атаки :cussingblack:
Петър Георгиев
 
Мнения: 19
Регистриран на: 13 Юли 2018, 16:23

Re: „Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Мнениеот blaze » 09 Ное 2018, 13:14

Не знам, но аз никога не съм го харесвала. Идва ми твърде лигав и кифленски, нещо такова :mrgreen:
blaze
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Ное 2018, 10:28

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта