За мъжки вечери и женските опасения?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот kauda » 22 Авг 2018, 18:44

ivan.stoqnov написа:Абе то е хубаво, но моите приятели хич не са съгласни жените им да излизат сами и често ме питат Ти твоята как я пускаш? Сигурен ли си че отива там и там и с тоя и тоя? Но аз на моята ѝ имам пълно доверие, което досега вече 20 години тя не е предала и мисля че в това е цялата магия.

Изневерите могат да се случат на всяко място, а не само на конкретни излизания. а когато нямаш доверие, това почва да разяжда връзката, като ръжда.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот ivan.stoqnov » 27 Авг 2018, 18:01

И аз така мисля... То изневери ако с ги търси човек под път и над път дето се вика. Аз вярвам на жена си и мога да кажа, че в тов асе крие цялата магия в доверието. Пък сега тя ако има малко акъл в главата си, ако ли не аз нищо не мога да направя. Като е решила и с 300 ключа да я заключа пак ще кривне от правия път. Тъй мисля аз, но никой не е застрахован :lol: според Олимпик :lol:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Pipilota » 28 Авг 2018, 09:50

Най-големият проблем при мъжките вечери в дългогодишните връки е, че мъжете в повечето случаи отказват да прекарват време с жените си и да ги ухажват. т.е. спират да излизаст с тях на вечеря, спират да се разхождат, обаче, като ги поканят на мъжка вечер винаги са първи. Това е нещото, което обижда дамите.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Венцислав Маринов » 30 Авг 2018, 17:06

Pipilota написа:Най-големият проблем при мъжките вечери в дългогодишните връки е, че мъжете в повечето случаи отказват да прекарват време с жените си и да ги ухажват. т.е. спират да излизаст с тях на вечеря, спират да се разхождат, обаче, като ги поканят на мъжка вечер винаги са първи. Това е нещото, което обижда дамите.

Така е! Приживе винаги обръщах достатъчно внимание на жена си! Веднъж си позволих обаче да "взема глътка свеж въздух", да сменя средата и нея в частност. Тя нищо не каза. Но един ден се усмихваше на нещо, което не пожела да ми сподели и за което аз нямах "вина", излезе за 1-2 часа и се върна в настроение. Тогава някакси усетих на свой гръб какво съм й причинил и повече не го направих и то не защото тя ми е казала, аз самият не желаех. :+1:
Само жената може за малко да спре времето.
Аватар
Венцислав Маринов
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Апр 2018, 14:22

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот silver933 » 19 Сеп 2018, 09:47

Не трябва д забравяме, че ние сме въввръзка с половинките си, ама и не трябва да се лишаваме от мъжките си вечери. Аз гледам да ходя на почивка с жената по-често, излизаме на вечеря поне 1 път седмично някъде само двамата, а децата си имат детегледачка. :mrgreen:
Тъй като искам после да изляза с момчетата, няма причини за фасони.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот viviann » 01 Ное 2018, 14:55

Интересно е защо има опасения половинката? Дали са съвсем безпочвени или всичко е с предистория?
Защото веднъж загнездят ли се съмненията, много трудно се изчистват. Дълбаят ли, дълбаят...
Когато половинката излезе с приятели, знам че е с приятели и релаксира. Няма нищо лошо. Не звъня, не пиша по вайбър (освен ако не е изникнало нещо наистина спешно).
Той прави същото, когато аз изляза с приятелка. Всички сме хора. Важното е да има доверие.
viviann
 
Мнения: 161
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:16

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот ivan.stoqnov » 02 Ное 2018, 17:51

Да ви кажа в повечето случаи всичко е плод на развихрените фантазии на жените. Ние мъжете кво да правим събираме се гледаме мач, пием, говорим си. Не мсиля че и те на техните вечери правят нещо по-различно. Ама като ни е изляза дума, ходи разправяй, че нямаш сестра :lol:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот flip » 02 Ное 2018, 17:55

Нищо против мъжките вечери нямам. Аз също имам своите дамски вечери, когато никой не ме занимава с домашни въпроси. В една връзка и двамата трябва да имат своето лично време и пространство. После някак си хората се преоткриват.
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Dust » 13 Ное 2018, 13:08

Оставям мъжа ми да си купонясва, когато излезе с приятели. Все пак не е всяка вечер навън с тях, та да му мрънкам или да го проверявам.
Той също ми е дал свобода. Мисля си че сме се забавлявали доста и затова сега не ни е толкова важно.
Dust
 
Мнения: 112
Регистриран на: 13 Ное 2018, 12:17

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Петя Георгиева » 16 Ное 2018, 16:27

Такива сцени сме си правили на младини :lol: Но по трудния начин разбрахме че така няма да я бъде. С появата на детето се поуспокоихме и сега всеки има своята вечер за релакс, веднъж седмично. Как ще я прекара - вкъщи или с приятели навън, си е негова работа.
Аватар
Петя Георгиева
 
Мнения: 168
Регистриран на: 31 Окт 2018, 09:45

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron