За мъжки вечери и женските опасения?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Pipilota » 02 Май 2017, 15:34

Н е ми пречат мъжките вечери, ако никой не твърди, че женските вечери са излишни. Ако се издигнат подобни твърдения, вече мога да се замисля. :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Локумът » 04 Май 2017, 12:58

Не схващам кое е толкова трудното, двойката да излиза по отделно. Много наши познати все така казват, че по отдено не можело, по-скоро жената го казва "той не обича"... :) да бе, не обича.. :lol:
Сякаш са се наредили на опашка, за да го вземат точно пък тоя мъж..
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот nefertiti » 04 Май 2017, 15:20

Локумът написа:Не схващам кое е толкова трудното, двойката да излиза по отделно. Много наши познати все така казват, че по отдено не можело, по-скоро жената го казва "той не обича"... :) да бе, не обича.. :lol:
Сякаш са се наредили на опашка, за да го вземат точно пък тоя мъж..


Хаха, да има нещо такова - прекалено е.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Lollipop » 04 Май 2017, 16:11

А, нека си излиза мъжа ми, не го спирам аз също бих излизала колкото си искам! Няма лошо всеки има нужда да си почине, да се откъсне от дома си и то не, защото хората там са му неприятни, ами чисто, за да си поеме дъх, да се види с някой друг и да разнообрази ежедневието си.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Monika_Spasova » 04 Май 2017, 18:33

Такива излизания са полезни и за двата пола, и единия и другия имат нужда да си отдъхнат един от друг, да се оплачат, да се забавляват и изобщо да разтушат малко без другия и в това няма лошо. Може би е непривично за млади двойки, но през годините си е съвсем нормално, че и препоръчително. :!:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Pipilota » 05 Май 2017, 09:26

Всеки е различен, някои семейства не могат да приемат, че половинките им ще излизат, на други пък почти не им дреме по тоя въпрос. :lol:
Вече на кой какви са опасенията, не можем да кажем, за мен са безсмислени истории, които нямат никакъв смисъл.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Kremiliya » 05 Май 2017, 09:46

когато двойката е семейсто трябва да излиза заедно и без друго, повечето нямаме много големи възможности и единия и другия да излиза, или най-често не се излиза с месеци. Остава накрая и единия да се забавлява за сметка на другия..
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Paladin » 05 Май 2017, 12:33

Какво толкова ги е страх тея жени, че мъжете им ще излязат. :mrgreen: Ние необвързаните не можем да си намерим жени, те с децата и къщите ще са с повече внимание. :mrgreen:
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот fawla » 05 Май 2017, 13:59

Такива излизания дори са полезни за здравето и на мъжете и на жените. Всеки има нужда понякога да се поразходи и да се развлече малко, не е станало кой знае какво ..
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Mon_ton » 08 Авг 2018, 15:54

Не знам каква е тази лудост да не приемаме, че партньорът ни може да се забавлява и без нас, дори и да не мислим за изневери, просто жените не могат да се съгласят, че мъжът може да излезе без тях. Те също не излизат без него, за мен това е сбъркано.
Какво лошо има всеки да има личен живот, въпреки че са двойка?!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта