За мъжки вечери и женските опасения?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Милинка » 09 Авг 2018, 17:10

Понякога-да, но редовни мъжки вечери - не съм съгласна. От кротки приказки почти винаги преминават в закачливи свалки, при някои с продължение. Поне в комяпанията на моя приятел. Е, как да съм съгласна!
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Stark » 17 Авг 2018, 14:03

Не съм съгласна, според мен двойките трябва да хдоят навсякъде заедно, освен ако не се събират за футболен мач или ергенско парти, нали затова сте двойка!
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот бони » 17 Авг 2018, 19:22

Вкъщи пък аз съм тази дето иска да излиза по женски. Приятеля ми излиза по мъжки рядко и аз нямам проблем, даже ми се искаше да излиза повече за да не се чувствам виновна като излизам а той остава в нас. :mrgreen:
бони
 
Мнения: 16
Регистриран на: 17 Авг 2018, 19:12

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Локумът » 20 Авг 2018, 11:31

бони написа:Вкъщи пък аз съм тази дето иска да излиза по женски. Приятеля ми излиза по мъжки рядко и аз нямам проблем, даже ми се искаше да излиза повече за да не се чувствам виновна като излизам а той остава в нас. :mrgreen:

А ся си представи, че той ти вдига скандали, после ти се сърди и прави коментари и реагира с "НИЩО". голям купон, нали? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот бони » 21 Авг 2018, 15:52

Локумът написа:
бони написа:Вкъщи пък аз съм тази дето иска да излиза по женски. Приятеля ми излиза по мъжки рядко и аз нямам проблем, даже ми се искаше да излиза повече за да не се чувствам виновна като излизам а той остава в нас. :mrgreen:

А ся си представи, че той ти вдига скандали, после ти се сърди и прави коментари и реагира с "НИЩО". голям купон, нали? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote
Ужас дори немога да си го представя :shock: :shock: :shock:
той рядко мрънка ,аз на него никога (за излизане) :grin: :grin: :grin:
бони
 
Мнения: 16
Регистриран на: 17 Авг 2018, 19:12

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот skyfly » 21 Авг 2018, 16:16

МНого хубаво, че сте така либерални един с друг, бони. това се случва много рядко така че си пазете връзката, но не забравяйте да бъдете и заедно ! :)
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот ivan.stoqnov » 21 Авг 2018, 17:44

Това е нещо много хубаво, мъжките вечери, добре че жената не е запечена много и ме пуска все още. То и аз нея де като каже имам среща с момичетата. Имаме си доверие и това е много важно!
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот kalinka-kuku » 21 Авг 2018, 18:58

Няма лошо всеки да си има социален живот по отделно. :mrgreen:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот бони » 22 Авг 2018, 12:45

skyfly написа:МНого хубаво, че сте така либерални един с друг, бони. това се случва много рядко така че си пазете връзката, но не забравяйте да бъдете и заедно ! :)

Разбира се, трябва да има вечери в който двойката да излиза заедно за предпочитане даже сами ние лично го правим поне веднъж седмично.
бони
 
Мнения: 16
Регистриран на: 17 Авг 2018, 19:12

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот ivan.stoqnov » 22 Авг 2018, 18:16

Абе то е хубаво, но моите приятели хич не са съгласни жените им да излизат сами и често ме питат Ти твоята как я пускаш? Сигурен ли си че отива там и там и с тоя и тоя? Но аз на моята ѝ имам пълно доверие, което досега вече 20 години тя не е предала и мисля че в това е цялата магия.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron