За мъжки вечери и женските опасения?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот m.vulev » 22 Яну 2014, 15:51

Здравейте, господа!
Напоследък само чета във форума, но се сблъсках с нещо, което липсва – темата за мъжките вечери!

От както се сгодихме с половинката ми изпитваме сериозни проблеми относно личната свобода. :oops: Четох в някаква статия, че за здравето на мъжете е добре поне веднъж седмично да имат подобни мъжки вечери, в които да се освободят от напрежението, да изпуснат парата, нали се сещате? :!: :!: :!:

Годеницата ми, дори и не иска да чуе за подобно нещо (за горесподелените факти). Разбира се отвоювал съм своето време, но всяка седмица имаме скандал по повод мъжките вечери, :roll: тъй като тя смята, че щом не искам да идва с мен, значи кръшкам.

Много пъти съм обяснявал любезно за какво иде реч, но няма кой да ме чуе!
Кажете как да я усмиря тая жена, моля ви се! :evil: Предполагам и вие си правите мъжки вечери, как обаче реагират гаджетата ви?
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот niya_mazova » 22 Яну 2014, 15:55

Ти къде си тръгнал да се сгодяваш, бе човек, когато си нямате доверие за най-малкото нещо :!: Истински се дивя на хора като вас :!:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот djudjanka » 23 Яну 2014, 13:20

Ако си давал поводи и приятелката ти има за какво да се притеснява я разбирам, но иначе не. Щом има проблем с мъжките ти излизания, тогава й кажи, че и ти имаш с нейните женски. Поне да е еднакво за двамата. :D
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Мади Ранчева » 23 Яну 2014, 14:07

Вземи си жена пич, хич не се занимавай с хора, които не те разбират, няма смисъл просто :!:
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот rado84 » 23 Яну 2014, 15:00

m.vulev написа:Предполагам и вие си правите мъжки вечери, как обаче реагират гаджетата ви?

Аз никога не съм имал проблем с това. Е, вярно, че не съм женен или сгоден, но пък за година и половина с по-бившата (предпоследната) половинка никога не сме имали проблеми с тия вечери. Тя си имаше нейните, аз моите. Не съм ѝ забранявал нищо и веднъж ме заведе на нейната женска вечер (вервай ми - няма такава скука). Аз също я заведох на наше мъжко събиране и то пък взе, че ѝ хареса. Което беше добре дошло за мен, защото съчетавах приятното с приятното, тъй като няма нищо по-разпускащо от това да си с приятели и с половинката някъде из София и да мислиш за всичко друго, но не и за работа. Да не повярва човек, че на жена може да ѝ хареса мъжки разговор, чиято единствена тема винаги и всякога е "компютри". :lol:
You better wake up and face the heartache you’ve felt
You better stay strong when love’s gone
At the Heartbreak Hotel
Аватар
rado84
 
Мнения: 30
Регистриран на: 19 Яну 2014, 16:26

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот ivoblinc » 24 Яну 2014, 13:58

rado84 написа:
m.vulev написа:Предполагам и вие си правите мъжки вечери, как обаче реагират гаджетата ви?

Аз никога не съм имал проблем с това. Е, вярно, че не съм женен или сгоден, но пък за година и половина с по-бившата (предпоследната) половинка никога не сме имали проблеми с тия вечери. Тя си имаше нейните, аз моите. Не съм ѝ забранявал нищо и веднъж ме заведе на нейната женска вечер (вервай ми - няма такава скука). Аз също я заведох на наше мъжко събиране и то пък взе, че ѝ хареса. Което беше добре дошло за мен, защото съчетавах приятното с приятното, тъй като няма нищо по-разпускащо от това да си с приятели и с половинката някъде из София и да мислиш за всичко друго, но не и за работа. Да не повярва човек, че на жена може да ѝ хареса мъжки разговор, чиято единствена тема винаги и всякога е "компютри". :lol:

Ти си си намерил жената - мечта, как можа да я оставиш! Дай препратка насам! :D
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот rado84 » 24 Яну 2014, 21:00

ivoblinc написа:Ти си си намерил жената - мечта, как можа да я оставиш! Дай препратка насам! :D

Тя ме остави, а не аз нея. Ама и не ми пука особено, защото връзките с мъжко са доста по-лесни от връзките с женско.
You better wake up and face the heartache you’ve felt
You better stay strong when love’s gone
At the Heartbreak Hotel
Аватар
rado84
 
Мнения: 30
Регистриран на: 19 Яну 2014, 16:26

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот M.Tasheva » 27 Яну 2014, 15:28

rado84 написа:
ivoblinc написа:Ти си си намерил жената - мечта, как можа да я оставиш! Дай препратка насам! :D

Тя ме остави, а не аз нея. Ама и не ми пука особено, защото връзките с мъжко са доста по-лесни от връзките с женско.

Доста жени биха те оборили, въпреки че не са били с жена! Не мисля, че тук може да става въпрос до това, след като нямаш привличане към същия пол, каквито и връзки да имаш няма да са същите, така както са любовните.
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот ivoblinc » 28 Яну 2014, 13:46

rado84 написа:
ivoblinc написа:Ти си си намерил жената - мечта, как можа да я оставиш! Дай препратка насам! :D

Тя ме остави, а не аз нея. Ама и не ми пука особено, защото връзките с мъжко са доста по-лесни от връзките с женско.

Абе Радоо... какви са тези грубианщини, ти май нещо се опитваш да ни навиваш ли? :D :D :D
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: За мъжки вечери и женските опасения?

Мнениеот Andrey » 28 Ное 2014, 13:00

Хехе :) не знам от какво толкова се страхуват жените от тези мъжки събирания, ако има нещо да се случва, то може да се случи и без да са налице тези мъжки срещи. Трудно е обаче да се намери либерална жена, която да ги понася добре :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron