Електронните цигари - история, развитие и видове

Апарати, аксесоари и уреди с медицинска или козметична употреба - задайте своя въпрос и вижте повече мнения.

Re: Електронните цигари - история, развитие и видове

Мнениеот aninka » 18 Юни 2012, 13:14

Хубаво, де, има толкова много електронни цигари на пазара. Как да избера най-ефикасната за мен? Цената сигурно е определяща, както за повечето продукти, но не ми се дават 100 лева... Като се замисля, то и за цигари давам не малко пари :roll: Ще съм благодарна, ако някой, който пуши електронна цигара, сподели на какво трябва да обърна най-голямо внимание.
aninka
 
Мнения: 100
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:15

Re: Електронните цигари - история, развитие и видове

Мнениеот monito » 29 Юни 2012, 11:15

Замисъла да заместиш истинските цигари с електронни е добър, стига да не уцелиш фалшификат! Изръсих се за електронна цигара, при това порядъчно, а пълнителчето постоянно се разливаше из чантата ми :x Е, отказах и истинските, и електронните цигари, защото много ме доядя :mrgreen: Ако имаш волята да го направиш, ще се справиш и без електронна цигара, а с нея залъгваш единствено навика.
monito
 
Мнения: 73
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:13

Re: Електронните цигари - история, развитие и видове

Мнениеот the princess » 30 Юни 2012, 14:43

Искам да попитам каква е разликата от белите електронни цигари и другите от 70 лева. Нали и двете имат еднакво количество никотин?
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30

Re: Електронните цигари - история, развитие и видове

Мнениеот ninars » 20 Дек 2012, 11:12

Нещо не ми се получи с електронна цигара...Може и да е по- безвредна, но не може да ми замести нуждата от истинска цигара.
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: Електронните цигари - история, развитие и видове

Мнениеот denkaruseva » 21 Фев 2013, 13:11

По - безвредна ли? Има ли думата цигара - вредата е налице...Тези електронните също са вредни. Натъпкани са с кои знае какви химии...
denkaruseva
 
Мнения: 180
Регистриран на: 17 Дек 2012, 14:23

Re: Електронните цигари - история, развитие и видове

Мнениеот Siss » 09 Май 2013, 12:22

Опитвали ли сте електронните цигари Jasper & Jasper? Доволни ли сте?
Siss
 
Мнения: 279
Регистриран на: 11 Дек 2012, 13:11

Re: Електронните цигари - история, развитие и видове

Мнениеот Andrey » 21 Ное 2014, 17:33

eli написа:Никаква работа не вършат тези цигари, много хора се опитват да откажат цигарите купувайки си електронни, но не става.


Аз пък се чудя, защо хората искат да отказват цигарите благодарение на електронната цигара. Тя няма това действие, аз пуша точно такава, защото повече ми харесва, не защото искам да откажа цигарите. :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Предишна

Назад към Медицински принадлежности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта