Хапчето – балон още един начин за отслабване!

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Хапчето – балон още един начин за отслабване!

Мнениеот red_eyes » 23 Яну 2014, 17:56

Не е за вярване какви неща измислят хората!!! Защо да пием хапчета, които потискат апетита, щом можем да вкараме в стомаха си такова нещо, което ще го държи пълен, макар и с въздух. ;)

Не зная дали сте прочели, изобретили са хапче, което след поглъщането му и попадането в стомаха се издува и приема формата на балон, да всъщност това е нещото, което те държи с пълен стомах, като до 12 седмици средно сваляш 7 килограма. :shock: Обаче всеки стомах си има капацитет, можеш да си глътнеш максимум 3 балона. :shock:

Май за изваждането на балона, обаче не бихте искали да знаете! Няма значение, ще ви кажа, това става с тръба, която се спуска през хранопровода, достига стомаха и изважда балона или балоните! Готино, нали? :lol:

Ако имах нужда, време и излишни килограми и пари, може би и аз бих пробвала, на този етап ще се огранича. Вие бихте ли пробвали този начин за отслабване?
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Хапчето – балон още един начин за отслабване!

Мнениеот Мади Ранчева » 23 Яну 2014, 17:59

Това си е напълно извратено, кой въобще може да си помисли да си пъхне нещо в стомаха, отново с идеална цел отслабване :x гадно :!:
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Хапчето – балон още един начин за отслабване!

Мнениеот Грохот » 27 Апр 2015, 16:06

Мисля, че е доста добър начин за отслабване, вместо да ти слагат пръстен на стомаха, просто се чувстваш сит :idea:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Хапчето – балон още един начин за отслабване!

Мнениеот Pipilota » 28 Апр 2015, 06:55

Не виждам нищо лошо, особено за хора с много за сваляне! :) Понякога не само воля трябва, често пък тя липсва! Този балон може и да свърши работа, кое му е лошото да се изпробва? :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Хапчето – балон още един начин за отслабване!

Мнениеот dDedov » 28 Апр 2015, 10:44

Pipilota написа:Не виждам нищо лошо, особено за хора с много за сваляне! :) Понякога не само воля трябва, често пък тя липсва! Този балон може и да свърши работа, кое му е лошото да се изпробва? :)

Работата е там, че стомаха се разширява, т.е. като си глътнал балона и продължиш да си ядеш, защото ти е вкусно и нямаш воля да спреш, когато си сит, то няма да има никакъв ефект от него
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Хапчето – балон още един начин за отслабване!

Мнениеот Pipilota » 28 Апр 2015, 15:13

dDedov написа:
Pipilota написа:Не виждам нищо лошо, особено за хора с много за сваляне! :) Понякога не само воля трябва, често пък тя липсва! Този балон може и да свърши работа, кое му е лошото да се изпробва? :)

Работата е там, че стомаха се разширява, т.е. като си глътнал балона и продължиш да си ядеш, защото ти е вкусно и нямаш воля да спреш, когато си сит, то няма да има никакъв ефект от него

Със сигурност има някакъв ефект, този метод с балона не е ли доста стар? Аз го знам от преди, не знаех само че е на хапче, предполагам, че е правилен.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Хапчето – балон още един начин за отслабване!

Мнениеот annamaria » 29 Апр 2015, 11:36

:shock: :o :shock: Някой се чудим как да се справим с балонирането, докато други дават пари за балониране :o
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Хапчето – балон още един начин за отслабване!

Мнениеот Ваня Стойчева » 03 Май 2015, 13:55

Pipilota написа:
dDedov написа:
Pipilota написа:Не виждам нищо лошо, особено за хора с много за сваляне! :) Понякога не само воля трябва, често пък тя липсва! Този балон може и да свърши работа, кое му е лошото да се изпробва? :)

Работата е там, че стомаха се разширява, т.е. като си глътнал балона и продължиш да си ядеш, защото ти е вкусно и нямаш воля да спреш, когато си сит, то няма да има никакъв ефект от него

Със сигурност има някакъв ефект, този метод с балона не е ли доста стар? Аз го знам от преди, не знаех само че е на хапче, предполагам, че е правилен.

Азис бил отслабнал така с балон, тъй че явно действа. Василка сега изглежда доста добре, не можем да го отречем!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Хапчето – балон още един начин за отслабване!

Мнениеот annamaria » 04 Май 2015, 11:08

Азис мисля, че беше с пръстен :roll:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Хапчето – балон още един начин за отслабване!

Мнениеот Andrey » 08 Май 2015, 13:13

annamaria написа:Азис мисля, че беше с пръстен :roll:

то все тая, важното е да има ефект, пък дали е балон или пръстен е еднакво гадно само по себе си :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Следваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта