Заварих дъщеря си с момиче!

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Заварих дъщеря си с момиче!

Мнениеот Мади Ранчева » 27 Яну 2014, 12:54

Здравейте, тийнове, помагайте!

Аз съм млада майка и винаги съм подкрепяла дъщеря си в какви ли не неща (колкото и идиотски да са били). :oops: Обаче преди седмица избягах за малко от работа и без да се обаждам на дъщеря си, се прибрах вкъщи.

Влизам, отбивам се до нейната стая, за да я поздравя и предупредя, че съм аз, но с най-голяма възхита заварвам дъщеря си с момиче :shock: (нейна приятелка) – поразголени, целите омазани в мед! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Изпаднах в паника, не това трябваше да бъде най-точната ми реакция за така заварената ситуация, но не успях да се овладея! Започнах да крещя и изчезнах по най-бързият начин! :cry: :cry:

Половината седмица не й говорих (просто защото не знаех какво точно да й кажа), следващата половина дъщеря ми спря да говори, опитах се да я подтикна към някакъв разговор, но тя упорито отказва! :( :( Единствените й думи са „Не съм обратна!” и „Не искам да говоря с теб!”. :oops:

Не зная дали е повлияна от някого или това е тяхна измишльотина!
Досега съм имала перфектна комуникация с нея, но вече не зная как да стигна до собствената си дъщеря, така че да поговорим нормално, дайте ми някакъв изход от ситуацията?
:idea: Как ще реагирате, ако вие завирите дъщеря си с друго момиче и това не ги прави автоматично хомо или бисексуална?!
П.С. Забравих да спомена, че е само на 15 год., както и другото момиче! :!:
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Заварих дъщеря си с момиче!

Мнениеот nushi.kisyova » 27 Яну 2014, 13:16

Не мислиш ли, че е добре да мине през всичко, а след това да провеждате каквито и да било разговори?
Дайте си време да осмислите какво точно имате да си го казвате и как да си го кажете, в такива случай е най-доброто лекарство времето, всъщност дори и да има някаква различна сексуална ориентация от хетеро, би ли я приела?
Ако е така, просто й обясни всичко това! ;)
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Заварих дъщеря си с момиче!

Мнениеот Golfie » 27 Яну 2014, 15:54

Мади Ранчева написа:Влизам, отбивам се до нейната стая, за да я поздравя и предупредя, че съм аз, но с най-голяма възхита заварвам дъщеря си с момиче :shock: (нейна приятелка) – поразголени, целите омазани в мед! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:



Това са келешки изпълнения, аз какви съм ги правила, ех...но винаги съм се пазела да не ме изненадат. Не им отдавай внимание, за да не се стресне, може да има доста неприятен ефект върху сексуалната и непринуденост по-късно.
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: Заварих дъщеря си с момиче!

Мнениеот djudjanka » 28 Яну 2014, 12:52

Не мисля, че трябва да се притесняваш за нещо. На тези години вече им е много любопитно и искат от всичко да опитат, а и по-добре с приятелка да се закачат, отколкото с някой опитен батко, не мислиш ли?
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Заварих дъщеря си с момиче!

Мнениеот red_eyes » 28 Яну 2014, 15:03

Абе извратено си е, не можете да отречете, а и реакцията е като на боцнато его на тийнейджър, ей такива най-много ме дразнят. Аз се поставям на нейно място - после как да прегърнеш детето си, то просто не е същото!
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Заварих дъщеря си с момиче!

Мнениеот dessiblond » 29 Яну 2014, 17:49

red_eyes написа:Абе извратено си е, не можете да отречете, а и реакцията е като на боцнато его на тийнейджър, ей такива най-много ме дразнят. Аз се поставям на нейно място - после как да прегърнеш детето си, то просто не е същото!

Много некомфортно! :oops: Ама представяш ли си колко й е неудобно и на нея?! :oops: :oops: Аз нямаше да се прибера няколко месеца вкъщи, ако бях на нейно място! :oops:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Заварих дъщеря си с момиче!

Мнениеот vessto » 30 Яну 2014, 10:49

red_eyes написа:Абе извратено си е, не можете да отречете, а и реакцията е като на боцнато его на тийнейджър, ей такива най-много ме дразнят. Аз се поставям на нейно място - после как да прегърнеш детето си, то просто не е същото!


Хомо- и би- ориентацията са толкова нормални, колкото и хетеро ориентацията. Просто са по-рядка срещани, но това не означава, че са по-малко нормални. Извратено е когато не приемаш различните от теб и ги наричаш извратени. А най-извратено е да твърдиш, че не би прегърнал и приел детето си, ако е с "различно" с нещо и/или принадлежи към дадено "малцинство". Помисли върху това (ако ти се мисли, разбира се).
vessto
 
Мнения: 4
Регистриран на: 30 Яну 2014, 10:46

Re: Заварих дъщеря си с момиче!

Мнениеот vessto » 30 Яну 2014, 10:52

red_eyes написа:Абе извратено си е, не можете да отречете, а и реакцията е като на боцнато его на тийнейджър, ей такива най-много ме дразнят. Аз се поставям на нейно място - после как да прегърнеш детето си, то просто не е същото!


П.С. Естествено, че може да се отрекат думите ти, поне от хората, които имат навика да разсъждават, а не да ползват по инерция стереотипни мнения.
vessto
 
Мнения: 4
Регистриран на: 30 Яну 2014, 10:46

Re: Заварих дъщеря си с момиче!

Мнениеот red_eyes » 30 Яну 2014, 14:33

vessto написа:
red_eyes написа:Абе извратено си е, не можете да отречете, а и реакцията е като на боцнато его на тийнейджър, ей такива най-много ме дразнят. Аз се поставям на нейно място - после как да прегърнеш детето си, то просто не е същото!


Хомо- и би- ориентацията са толкова нормални, колкото и хетеро ориентацията. Просто са по-рядка срещани, но това не означава, че са по-малко нормални. Извратено е когато не приемаш различните от теб и ги наричаш извратени. А най-извратено е да твърдиш, че не би прегърнал и приел детето си, ако е с "различно" с нещо и/или принадлежи към дадено "малцинство". Помисли върху това (ако ти се мисли, разбира се).


Заядливия тон не е от най-толерираните тук, а виждам се имаш за толерантна, като за начало можеш да го посмекчиш малко!
Виждам, имаш нужда да тълкуваш думите ми, е, не точно това исках да кажа аз! А след като не знаеш какво твърдя, мисля е по-добре ти да се замислиш, а не да нападаш хората (ако ти се мисли, разбира се) :D :D :D :D

Казвам, че никой не би възприемал детето си по същия начин, след като си го заварил в такава ситуация, нали?
Аз бих възприела да си ляга, с когото иска - мъж, жена, нещо средно, но когато съзнава какво прави и когато стане част от изброените!
Що се отнася до извратеното, да, така е! Ти какво нормално виждаш дете на 15 години да лиже друго дете на същата възраст?

Благодаря!
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Заварих дъщеря си с момиче!

Мнениеот red_eyes » 30 Яну 2014, 14:36

vessto написа:
red_eyes написа:Абе извратено си е, не можете да отречете, а и реакцията е като на боцнато его на тийнейджър, ей такива най-много ме дразнят. Аз се поставям на нейно място - после как да прегърнеш детето си, то просто не е същото!


П.С. Естествено, че може да се отрекат думите ти, поне от хората, които имат навика да разсъждават, а не да ползват по инерция стереотипни мнения.


Относно П.С. :arrow: моля да не се прави анализ, чии мнения се стереотипни от много нахакани гуспоици! :D

Благодаря!
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта