Не е ли много старомодно да се издава вестник?

Любимият ви здравен вестник - близо до вас. Сега имате възможност да бъдете близо до него с всякакви коментари, препоръки, предложения и опровержения.

Re: Не е ли много старомодно да се издава вестник?

Мнениеот kriskiss2001 » 31 Окт 2011, 09:48

Violetta написа:А някога нямаше друго, освен вестници...никакви интернет неща, само вестници и тук таме телевизия.

Да не е било лошо, супер си е било, даже и до тоалетната някои ходят с вестник да решават судоку, кръстословица и прочие
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Не е ли много старомодно да се издава вестник?

Мнениеот lallali » 31 Окт 2011, 10:16

valiart написа:Хубаво е да го има вестника. В днешно време това само може да говори за възможност на издателя. Но е старомодно и със сигурност рано или късно ще дойде края му. Просто е обречен от където й да го погледнеш. За съжаление, лично за мен...


И аз мисля, че не е старомодно, а и да беше, на кого му пука, вестникът е едно от най-приятните допълнения към сутрешното кафе ;)
Аватар
lallali
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Мар 2011, 12:47

Re: Не е ли много старомодно да се издава вестник?

Мнениеот kriskiss2001 » 31 Окт 2011, 11:49

lallali написа:
valiart написа:Хубаво е да го има вестника. В днешно време това само може да говори за възможност на издателя. Но е старомодно и със сигурност рано или късно ще дойде края му. Просто е обречен от където й да го погледнеш. За съжаление, лично за мен...


И аз мисля, че не е старомодно, а и да беше, на кого му пука, вестникът е едно от най-приятните допълнения към сутрешното кафе ;)

Да, удоволствие е, не е само пенсионерски навик да се чете
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Не е ли много старомодно да се издава вестник?

Мнениеот iskra_dim » 09 Ное 2011, 10:25

не е старомодно да се издава вестник.той представлява допълнителен информационен източник освен Интернет.а когато нямаш комп.използваш вестник,където нещата са структурирани и не си играеш да цъкаш някъде.
Аватар
iskra_dim
 
Мнения: 36
Регистриран на: 12 Юли 2011, 17:11

Re: Не е ли много старомодно да се издава вестник?

Мнениеот Memento » 05 Фев 2012, 19:27

Щом има сайт защо да няма и вестник. Вестника отстъпва на интернет по-целият свят и няма нищо учудващо в това но щом могат да си го позволят това е един допълнителен рекламен канал. Добрият маркетинг изисква използването на всички възможни канали за информация, не сме чак толкова развити в информационно отношение, че да пренебрегнем вестниците с лека ръка.
На нас младите може да ни се струва старомодно, но замисли се колко по-често хората които не могат да ползват интернет боледуват спрямо тези които ползват свободно интернет ;)
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Предишна

Назад към Вестник Фрамар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта