Не е ли много старомодно да се издава вестник?

Любимият ви здравен вестник - близо до вас. Сега имате възможност да бъдете близо до него с всякакви коментари, препоръки, предложения и опровержения.

Не е ли много старомодно да се издава вестник?

Мнениеот Ivo Atanasov » 07 Авг 2011, 20:12

Аз съм на 22 години и не чета вестници, не ми трябват. Попадал съм на вашия вестник, интересен е, но защо издавате вестник, като има всичко в интернет??
Ivo Atanasov
 
Мнения: 24
Регистриран на: 04 Авг 2011, 21:10

Re: Не е ли много старомодно да се издава вестник?

Мнениеот FramarMedia » 14 Авг 2011, 00:06

А всички ли имат компютри? :P
Аватар
FramarMedia
Модератор
 
Мнения: 427
Регистриран на: 26 Мар 2011, 10:39

Re: Не е ли много старомодно да се издава вестник?

Мнениеот Violetta » 18 Окт 2011, 23:54

Лесно ли е да се прави вестник и какви са разликите с интернет сайта?
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Не е ли много старомодно да се издава вестник?

Мнениеот kriskiss2001 » 27 Окт 2011, 13:01

Violetta написа:Лесно ли е да се прави вестник и какви са разликите с интернет сайта?

Няма разлика, ами като съм на леглото и се излегна настрани ми е хубаво да си отворя, да разлистя и да чета, само мастилото да не цапа пръстите. иначе е готино, в Америка реповете са символ на новините
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Не е ли много старомодно да се издава вестник?

Мнениеот Violetta » 30 Окт 2011, 09:58

kriskiss2001 написа:
Violetta написа:Лесно ли е да се прави вестник и какви са разликите с интернет сайта?

Няма разлика, ами като съм на леглото и се излегна настрани ми е хубаво да си отворя, да разлистя и да чета, само мастилото да не цапа пръстите. иначе е готино, в Америка реповете са символ на новините


Била съм в Америка 2 пъти, не е това ,което беше. И там интернет победи.
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Не е ли много старомодно да се издава вестник?

Мнениеот valiart » 30 Окт 2011, 12:28

За съжаление вестниците са обречени. И аз много обичам да разгърна вестника и да ми замирише на печатарско мастило, както се казва, но уви на там вървят нещата. Както знаете много големи издтелства просто прекратяват дейност понеже фалират. Моята прогноза е, че до 10 г. интернет ще убие вестниците. Това е пазарната логика. Първо, информацията във вестниците излиза със закъснение спрямо онлайн изданията. Второ, вестниците, за разлика от интернет, не позволяват интерактивност. Трето, вестниците са по-скъпи за читателите. И четвърто, вестниците изискват огромни разходи за производство и разпространение в сравнение с информационните уеб сайтове. В резултат на всичко това тиражите на хартиените издания постоянно падат. Оттам намаляват приходите им от продажби и от реклама. А това принуждава изданията да съкращават хора, което пък влошава качеството им. Точно обратното се случва в онлайн изданията.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Не е ли много старомодно да се издава вестник?

Мнениеот qproin » 30 Окт 2011, 15:04

Не виждам лошо да има вестник, точно от такъв тип. Това е наистина добра идея, да се информират хората, които нямат възможност да използват компютър. А и пенсионерите например, са доста заинтересовани от лекари и лекарства- ще бъде полезно за тях.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Не е ли много старомодно да се издава вестник?

Мнениеот valiart » 30 Окт 2011, 15:34

Хубаво е да го има вестника. В днешно време това само може да говори за възможност на издателя. Но е старомодно и със сигурност рано или късно ще дойде края му. Просто е обречен от където й да го погледнеш. За съжаление, лично за мен...
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Не е ли много старомодно да се издава вестник?

Мнениеот kriskiss2001 » 30 Окт 2011, 18:53

valiart написа:Хубаво е да го има вестника. В днешно време това само може да говори за възможност на издателя. Но е старомодно и със сигурност рано или късно ще дойде края му. Просто е обречен от където й да го погледнеш. За съжаление, лично за мен...

Хей, ти от форума във ФРАМАР намираш ли време за вестници :roll:
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Не е ли много старомодно да се издава вестник?

Мнениеот Violetta » 31 Окт 2011, 00:28

А някога нямаше друго, освен вестници...никакви интернет неща, само вестници и тук таме телевизия.
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Следваща

Назад към Вестник Фрамар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта