С две думи - каква жена искате до себе си?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: С две думи - каква жена искате до себе си?

Мнениеот Krum » 15 Апр 2015, 10:44

Локумът написа:Жена ми е супер моята, аз съм доволен от нея: Не ми мрънка, разбира ме кога съм на кеф и кога не, не ѝ пречи да излизам с приятели, не ѝ пречи да излиза без мен, изобщо супер се разбираме, само за малките се караме. :)

Дай Боже всеки му! :) Много е трудно да се намери идеалната половинка, да не ти казвам на какви изроди съм попадал..
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: С две думи - каква жена искате до себе си?

Мнениеот Локумът » 21 Юни 2016, 15:21

Krum написа:
Локумът написа:Жена ми е супер моята, аз съм доволен от нея: Не ми мрънка, разбира ме кога съм на кеф и кога не, не ѝ пречи да излизам с приятели, не ѝ пречи да излиза без мен, изобщо супер се разбираме, само за малките се караме. :)

Дай Боже всеки му! :) Много е трудно да се намери идеалната половинка, да не ти казвам на какви изроди съм попадал..

Ами ошлайфат се работите с годините, ако от самото начало не потръгне и има драми то и занапред ще има такива.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: С две думи - каква жена искате до себе си?

Мнениеот silver933 » 15 Авг 2016, 16:18

За мен е важно жената да е здраво стъпила на земята, да си има своите моменти, да цени спокойствието и разнообразието :) иначе казано да мога да ида да пия бира без тя да ми омрънка света след това. За щастие такава вече я намерих :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: С две думи - каква жена искате до себе си?

Мнениеот страстоцвет » 23 Мар 2017, 15:54

Не съм се замислял, но по-скоро искам да е отговорна към мен и към семейството ни, не искам кокона, която да пренебрегва дома си( имам предвид хората в него), за да се шляе. Не искам да е някоя, която не се интересува от чувствата на другите. Добро момиче, което да ме уважава, защото смятам, че съм човек, заслужаващ уважение.
страстоцвет
 
Мнения: 98
Регистриран на: 06 Дек 2016, 09:40

Re: С две думи - каква жена искате до себе си?

Мнениеот Локумът » 07 Апр 2017, 11:02

silver933 написа:За мен е важно жената да е здраво стъпила на земята, да си има своите моменти, да цени спокойствието и разнообразието :) иначе казано да мога да ида да пия бира без тя да ми омрънка света след това. За щастие такава вече я намерих :)

Най е добре, когато вече си я намерил, че мислиш ли какво е без жена на стари години! Друго е да има някой, с който да се скараш, както се казва! :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: С две думи - каква жена искате до себе си?

Мнениеот asdddwww » 07 Ное 2017, 12:33

С две думи много трудно да се каже, дали може някоя жена да каже с две думи какъв мъж иска?
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: С две думи - каква жена искате до себе си?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Ное 2017, 13:38

Аз ако бях мъж, щях да я искам мила и с фит тяло. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron