Свръхестествени събития вкъщи – случвало ли ви се е?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Свръхестествени събития вкъщи – случвало ли ви се е?

Мнениеот moni.sparrow » 28 Яну 2014, 17:37

Случвали са ви се неща, които не можете да си обясните? Да се местят предмети в дома ви, например, да чувате звуци или усещате нечие присъствие?
Кофти тръпка, нали?

Студентка съм, но на задочно обучение. Наскоро имах очни и останах в апартамента на две приятелки. Там се случиха най-невероятните неща през живота ми!

Никога не съм вярвала преди това, че съществуват свръхестествени сили или каквото и да било друго, но се убедих по възможно най-стряскащ начин – летяха предмети, не намирах дрехите си, а знаех местата, на които съм ги оставила, беше кошмарно. :shock: :shock: :shock: :o

Аз добре се отървах, само за 2 седмици бях при тях, но не мога да си обясня как моите дружки живеят с него – без да предприемат нищо, а и какво трябва да предприемат? :o :o

Ставали ли сте свидетели на свръхестествени събития, които не можете да си обясните? Как реагирахте, какво направите? :?
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Свръхестествени събития вкъщи – случвало ли ви се е?

Мнениеот bojo_kolev » 29 Яну 2014, 16:43

Не искам да обидя никого, но трудно можеш да ме убедиш в това си преживяване!
Не казвам, че няма разните му свръхестествени събития, но не мисля, че се срещат във всеки втори дом, както съм чувал много такива истории... както разбираш никога не съм преживявал нещо подобно, но и не мисля, че в този живот ще ми се случи ;)
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Свръхестествени събития вкъщи – случвало ли ви се е?

Мнениеот Ginger » 04 Фев 2014, 17:13

bojo_kolev написа:Не искам да обидя никого, но трудно можеш да ме убедиш в това си преживяване!
Не казвам, че няма разните му свръхестествени събития, но не мисля, че се срещат във всеки втори дом, както съм чувал много такива истории... както разбираш никога не съм преживявал нещо подобно, но и не мисля, че в този живот ще ми се случи ;)

Имах приятелка, на която й се случваха неща, за които след това една седмица не можеше да говори и тя не вярваше, също като теб, така че никога не казвай "никога" :!:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Свръхестествени събития вкъщи – случвало ли ви се е?

Мнениеот Elica » 04 Дек 2014, 16:32

Звучат зловещо! Дано да не ми се случва :!:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Свръхестествени събития вкъщи – случвало ли ви се е?

Мнениеот belleville » 04 Дек 2014, 17:31

Не смятам, че има причина да вярвам в това, не смятам, и че някога ще ми се случат, тъй като не вярвам :idea:
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Свръхестествени събития вкъщи – случвало ли ви се е?

Мнениеот Rali_hr » 05 Дек 2014, 14:28

belleville написа:Не смятам, че има причина да вярвам в това, не смятам, и че някога ще ми се случат, тъй като не вярвам :idea:

Дано да не ти се случва! Аз също не съм от суеверните, но не отричам, че може да се случи нещо такова, та се моля да не стане :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Свръхестествени събития вкъщи – случвало ли ви се е?

Мнениеот Pipilota » 05 Дек 2014, 18:09

За щастие не и се надявам никога да не ми се случи! :shock:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Свръхестествени събития вкъщи – случвало ли ви се е?

Мнениеот Kremiliya » 14 Яну 2015, 15:36

Колкото съм страхлива, само това ми липсва и сигурно ще откача тотално, много се страхувам от такива свръхестествени истории. :o
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Свръхестествени събития вкъщи – случвало ли ви се е?

Мнениеот Snejna » 20 Яну 2015, 13:00

Такива зловещи истории не са ми се случвали и искрено се надявам да не ми се случват, много страшно звучи и сякаш спасение няма от това, ако започне. :o
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Свръхестествени събития вкъщи – случвало ли ви се е?

Мнениеот kalina_216 » 04 Дек 2017, 13:51

За щастие не ми се е случвало исе надявам да не ми се случи никога.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта