Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот Andrey » 02 Дек 2014, 15:07

Какви са тези истории, мисля, че това се има предвид за хомосексуалисти, надали някой говори, че нормален мъж ще се облече по такъв абсурден начин. :shock: :shock:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот S_Milenska » 24 Яну 2015, 12:55

Звучи абсурдно направо, мъжки сутиен, хаха! :)) Срамота дори :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот Pipilota » 25 Яну 2015, 10:11

Това мога само да го определя като абсолютна простотия. Ако видя насреща си някой мъж със сутиен да ви кажа честно ще избягам с бясна скорост и ще се обадя в някоя лудница. :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот Burborino » 25 Яну 2015, 10:21

Mon_ton написа:На мен ще ми е смешно, ако видя мъж с боди! Обаче от друга страна, това момче с бодито, което го носи да му е топло ме довежда на друга мисъл, за мъжете защо няма специално такова бельо, което да ги топли през зимата? :roll:

Има мъжки чорапогащи и клинове, но не знам колко ще са навити мъжете да ги носят.

Мъжки сутиени и дантелени бодита... мисля, че никой нормален мъж няма да сложи подобно нещо. Освен ако няма някакъв фетиш, но тогава пък направо ще си надене дамското бельо си мисля... :mrgreen:
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот Lollipop » 25 Яну 2015, 10:29

Представям си някой страхотен мъжага и накрая стигате до най-личното ии.... :)) се състезавате кой по-бързо ще свали сутиена на другия, хахаха :))
Иначе може би за мъжко боди разбирам до някъде, заради топлината, макар че пак не е много секси, може би защото не сме и свикнали де, но скришом да си го носи някой мъж бих разбрала и приела сякаш. А за чорапогащниците - баща ми работи на мноого студена работа и носи такъв - вълнен, прилича на клин, отгоре си е с дънки :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот silver933 » 14 Авг 2015, 10:08

Ако жена ми иска да се разведем съм сигурен, че ще ми подари сутиен и боди, е извратено е! Не знам кой може да го намери за нормално и секси, някакви гейски истории са това.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот Andrey » 14 Авг 2015, 10:38

Бодито да речем, че разбирам, но сутиена? Не че няма много мъже, които имат какво доста повече да сложат в сутиена от голямо количество жени, но не е такава необходимост, нали? :lol:
Което ме "навежда" на въпроса, защо гейовете се опитват да изглеждат като жени, след като търсят хора, които си падат по мъже?!! :?:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот mix_twix » 14 Авг 2015, 11:51

Andrey написа:Бодито да речем, че разбирам, но сутиена? Не че няма много мъже, които имат какво доста повече да сложат в сутиена от голямо количество жени, но не е такава необходимост, нали? :lol:
Което ме "навежда" на въпроса, защо гейовете се опитват да изглеждат като жени, след като търсят хора, които си падат по мъже?!! :?:

ВЪпросът ти е напълно основателен, жалко, че не познавам никой гей към който да го отнеса, за да получа адекватен отговор на въпроса, защото наистина е странен казус.
А такива парцалки за мъже не бих облякъл!
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот maminka » 17 Авг 2015, 13:39

WTF каква може да е потребността ти от подобен род бельо, дори и аз харесвам по-обикновеното памучно бельо, а не такива финтифлюшкени :idea:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот ManiJani » 20 Авг 2015, 15:17

Мисля, че ако някога по някаква причина имам по-интимна среща с подобен човек, то нещо голямо с мен ще се преобърне и едва ли ще го преодолея :lol:
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта