Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот Мади Ранчева » 21 Авг 2015, 13:00

Lollipop написа:Представям си някой страхотен мъжага и накрая стигате до най-личното ии.... :)) се състезавате кой по-бързо ще свали сутиена на другия, хахаха :))
Иначе може би за мъжко боди разбирам до някъде, заради топлината, макар че пак не е много секси, може би защото не сме и свикнали де, но скришом да си го носи някой мъж бих разбрала и приела сякаш. А за чорапогащниците - баща ми работи на мноого студена работа и носи такъв - вълнен, прилича на клин, отгоре си е с дънки :)

Това със състезанието много ми харесва, а за бодитата предполагам, че ще имат това резултат, ама нали ние сме змиите, на които винаги ни е студено :D
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот mix_twix » 10 Май 2016, 14:54

Ами мъжете имаме достатъчно там.. тениски, потници, които стоят добре и можем да носим, ако не си купуваме размер "аз съм нацепен батка" , а си вземем подходящ да ни е прикрит кръста то не виждам що трябва да носим бодито на гаджето ни.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот Локумът » 10 Май 2016, 15:33

mix_twix написа:Ами мъжете имаме достатъчно там.. тениски, потници, които стоят добре и можем да носим, ако не си купуваме размер "аз съм нацепен батка" , а си вземем подходящ да ни е прикрит кръста то не виждам що трябва да носим бодито на гаджето ни.

Извратена работа човек! Как ще носиш боди, просто не мога да си го представя. :lol: :lol: :lol: трябва да си мега зле при положение, както казваш ти има достатъчно голям избор и за мъжете.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот black » 13 Май 2016, 12:39

На мен дамското бельо ми изглежда доста неудобно и не бих пробвал. Мисля, че травеститите си знаят какво им е :mrgreen: .
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот Локумът » 07 Апр 2017, 11:14

black написа:На мен дамското бельо ми изглежда доста неудобно и не бих пробвал. Мисля, че травеститите си знаят какво им е :mrgreen: .

И аз съм на същото мнение, не знам как може да се твърди, че е удобно... :shock: Все пак какво имаме ние за прибиране, какво имат жените..
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот vanusha » 20 Дек 2017, 11:13

на мен опредлеено не ми харесва, дантелата е присъща на жените, при мъжете трябва да емного деилкатно използвана, за да стои добре, но за бельо - абсурд.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта