Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот JohnLocke » 29 Яну 2014, 14:07

Поредния шок, който ни предоставя модния свят. Като мъж почти преглътнах прашките, не че някога бих обул, но понасям идеята.

Смятате ли, че нормален мъж би проявявал интерес към дамското бельо до толкова, че да носи сутиени и дантелени бодита? :shock: :shock:

Австралийската фирма, която произвежда мъжки подплатени сутиени и дантелени бодита, не се интересува всъщност от ориентацията на клиентите си, а държи те да останат доволни.

Друг въпрос, на който не мога да си отговоря е дали една жена може да остане приятно изненадана, виждайки приятели си с мъжки сутиен и дантелено боди? :o
С най-голямо нетърпение чакам!!!
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот PasDeDeux » 29 Яну 2014, 14:31

Колкото нормални са мъжете, които ще си сложат дантелен сутиен, толкова и нормални ще са жените, които приятно ще се изненадат от това. :roll:
По-скоро си мисля, че тези сутиени са създадени за транссексуални типове, не мислиш ли?
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот varlam » 02 Фев 2014, 16:03

PasDeDeux написа:Колкото нормални са мъжете, които ще си сложат дантелен сутиен, толкова и нормални ще са жените, които приятно ще се изненадат от това. :roll:
По-скоро си мисля, че тези сутиени са създадени за транссексуални типове, не мислиш ли?

Или твърдо за метро-сексуални :)
Абсурдни неща, но щом ги купуват...
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот VirtualBusiness » 02 Фев 2014, 18:11

До такива неща ни доведе и толерантността, която имаме. Крайно време е да се сложи стоп. Нужно е, преди да се обезличим.
VirtualBusiness
 
Мнения: 42
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:00

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот guest_1 » 03 Фев 2014, 11:10

Австралийската фирма, която произвежда мъжки подплатени сутиени и дантелени бодита, не се интересува всъщност от ориентацията на клиентите си, а държи те да останат доволни.


Те и някакви японци преди време бяха пуснали подобна серия бельо. Нямам сведения дали се купува. :x
Колкото до бодито приемам донякъде и мъже да го носят, но само с практична цел - за предпазване на кръста или за своеобразно вталяване (което обаче ми се срува силно съмнително). Чувал съм за мъже, които даже носят определени дамски модели, но в никакъв случай дантелени :) .
Ако са линджъри вариант биха станали само за специални сексуални изживявания, но и това е под :?: .
За сутиените - абсурд. То все пак човекът трябва да има нещо да го сложи там... :roll:
guest_1
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Фев 2014, 10:55

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот M.Tasheva » 04 Фев 2014, 15:51

guest_1 написа:
Австралийската фирма, която произвежда мъжки подплатени сутиени и дантелени бодита, не се интересува всъщност от ориентацията на клиентите си, а държи те да останат доволни.


Те и някакви японци преди време бяха пуснали подобна серия бельо. Нямам сведения дали се купува. :x
Колкото до бодито приемам донякъде и мъже да го носят, но само с практична цел - за предпазване на кръста или за своеобразно вталяване (което обаче ми се срува силно съмнително). Чувал съм за мъже, които даже носят определени дамски модели, но в никакъв случай дантелени :) .
Ако са линджъри вариант биха станали само за специални сексуални изживявания, но и това е под :?: .
За сутиените - абсурд. То все пак човекът трябва да има нещо да го сложи там... :roll:

Те се така направени, че няма какво да слагаш в мъжките сутиени, друг е въпросът, че някои мъже имат нужда, съответно и какво да сложат в тях :oops: :oops:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот t-victorov » 09 Фев 2014, 12:10

Колкото до бодито приемам донякъде и мъже да го носят, но само с практична цел - за предпазване на кръста или за своеобразно вталяване (което обаче ми се срува силно съмнително). Чувал съм за мъже, които даже носят определени дамски модели, но в никакъв случай дантелени .

Аз съм момче на 18 г. и от миналата зима понякога нося дамско боди под дрехите, а понякога и като бельо. Оказа се, че е много удобно и топли. Ако може някой да ми отговори дали не е вредно за мъжките полови органи да се носят плътно прилепнали и дори обтегнати дрехи като бодита, гимнастически трика и др.? Тази зима е като че ли малко по-топла и не ми се наложи да го нося често. Засега нямам проблеми или оплаквания от това. Писах за отговор до специалист, но той явно е преценил, че въпросът ми е несериозен или дори глупав и не ми отговори.
И как е по-полезно да се носи бодито с друго бельо под него или самото то да е бельо? За дамите съм чувал, че го носят и по двата начина, но за мъжете.... :?: :?: Моля да ми отговорите, но да е компетентен и обоснован отговорът.
t-victorov
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Фев 2014, 11:49

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот Mr.Eko » 10 Фев 2014, 13:10

t-victorov написа:
Колкото до бодито приемам донякъде и мъже да го носят, но само с практична цел - за предпазване на кръста или за своеобразно вталяване (което обаче ми се срува силно съмнително). Чувал съм за мъже, които даже носят определени дамски модели, но в никакъв случай дантелени .

Аз съм момче на 18 г. и от миналата зима понякога нося дамско боди под дрехите, а понякога и като бельо. Оказа се, че е много удобно и топли. Ако може някой да ми отговори дали не е вредно за мъжките полови органи да се носят плътно прилепнали и дори обтегнати дрехи като бодита, гимнастически трика и др.? Тази зима е като че ли малко по-топла и не ми се наложи да го нося често. Засега нямам проблеми или оплаквания от това. Писах за отговор до специалист, но той явно е преценил, че въпросът ми е несериозен или дори глупав и не ми отговори.
И как е по-полезно да се носи бодито с друго бельо под него или самото то да е бельо? За дамите съм чувал, че го носят и по двата начина, но за мъжете.... :?: :?: Моля да ми отговорите, но да е компетентен и обоснован отговорът.

Не мисля, че би било много удобно за един мъж да се престяга с бодита, не би било и здравословно, по мое мнение!
Що се отнася до практичната му цел, виждам, че приятелката ми го закопчава отстрани, когато не й е удобно, така че имаш избор ;)
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот t-victorov » 11 Фев 2014, 10:30

Mr.Eko написа:
t-victorov написа:
Колкото до бодито приемам донякъде и мъже да го носят, но само с практична цел - за предпазване на кръста или за своеобразно вталяване (което обаче ми се срува силно съмнително). Чувал съм за мъже, които даже носят определени дамски модели, но в никакъв случай дантелени .

Аз съм момче на 18 г. и от миналата зима понякога нося дамско боди под дрехите, а понякога и като бельо. Оказа се, че е много удобно и топли. Ако може някой да ми отговори дали не е вредно за мъжките полови органи да се носят плътно прилепнали и дори обтегнати дрехи като бодита, гимнастически трика и др.? Тази зима е като че ли малко по-топла и не ми се наложи да го нося често. Засега нямам проблеми или оплаквания от това. Писах за отговор до специалист, но той явно е преценил, че въпросът ми е несериозен или дори глупав и не ми отговори.
И как е по-полезно да се носи бодито с друго бельо под него или самото то да е бельо? За дамите съм чувал, че го носят и по двата начина, но за мъжете.... :?: :?: Моля да ми отговорите, но да е компетентен и обоснован отговорът.

Не мисля, че би било много удобно за един мъж да се престяга с бодита, не би било и здравословно, по мое мнение!
Що се отнася до практичната му цел, виждам, че приятелката ми го закопчава отстрани, когато не й е удобно, така че имаш избор ;)


Ако може да дадете линк откъде може да се купи това боди, където се закопчава отстрани. Ще съм благодарен и ако някой ме насочи откъде мога да си купя или поръчам мъжко боди.
t-victorov
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Фев 2014, 11:49

Re: Мъжки сутиени и дантелени бодита?

Мнениеот Mon_ton » 01 Дек 2014, 16:14

На мен ще ми е смешно, ако видя мъж с боди! Обаче от друга страна, това момче с бодито, което го носи да му е топло ме довежда на друга мисъл, за мъжете защо няма специално такова бельо, което да ги топли през зимата? :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron