Европеидната раса е най-нещастната – не мислите ли?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Европеидната раса е най-нещастната – не мислите ли?

Мнениеот Nightmare » 29 Яну 2014, 15:37

Кой не е наблюдавал роми, кой не им се е възхищавал?!!!

Забелязали сте, предполагам, дори и бедните, колко по-щастливи са от нас, нали? Е, не са ли достойни за възхищение? Те единствени правят изключение от европеидната раса, умеят да виждат и да се радват на дребните неща – пеят, танцуват и не мислят за утре! 8-)

А знаете за многомилионна Индия и финансовото положение на едно средностатистическо семейство, но те за разлика от нас не се страхуват да направят и още едно дете и те са щастливи с това, което имат, а именно семейството.
И при негроидната раса нещата не стоят, кой знае колко по-различно!

Наричаме държави като Индия – цигански, но според мен, там хората са просто свободни, респективно щастливи!
Защо се получава така, че уж по-цивилизованата част от света, която е населявана предимно от представители на европеидната раса са по-нещастни?

Мислите ли, че всички стереотипи и правила, строгия контрол, страхът от безпаричие, който се налага именно води до това нещастие и т.н.? :?
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Европеидната раса е най-нещастната – не мислите ли?

Мнениеот lussy » 29 Яну 2014, 15:40

Аз не се смятам за нещастен човек. Също така не бих могла да живея, както ти се изрази в "циганска" държава като Индия, за мен хаоса, това е като кошмар! А, който се чувства нещастен знае - пътища много!
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Европеидната раса е най-нещастната – не мислите ли?

Мнениеот Snejna » 21 Ное 2014, 17:20

Не смятам, че е най-нещастна, ако питаш и китайците и те не са особено щастливи. Смятам, че животът и състоянието на духа ни се определят от битието, така че европейците до някъде сме облагодетелствани в това отношение, е за българите може да се поспори де.. :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Европеидната раса е най-нещастната – не мислите ли?

Мнениеот Rali_hr » 24 Ное 2014, 17:37

Защо пък, западноевропейците си живеят много добре, вижте ние тука сме за ожалване, така е. :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Европеидната раса е най-нещастната – не мислите ли?

Мнениеот mix_twix » 16 Яну 2015, 17:47

Не им се възхищавам на ромите изобщо, пък колкото нещастни да сме според някакви статистики. Аз намирам нормалното живеене това - да си живееш на чисто, да имаш пари да си купиш нещо, да имаш възможност да обиколиш света ;)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Европеидната раса е най-нещастната – не мислите ли?

Мнениеот Локумът » 20 Яну 2015, 17:04

mix_twix написа:Не им се възхищавам на ромите изобщо, пък колкото нещастни да сме според някакви статистики. Аз намирам нормалното живеене това - да си живееш на чисто, да имаш пари да си купиш нещо, да имаш възможност да обиколиш света ;)

И аз съм на същото мнение, предпочитам да съм от нещастните западноевропейци, отколкото от щастливите роми, пък кой каквото иска да казва ;)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Европеидната раса е най-нещастната – не мислите ли?

Мнениеот Mon_ton » 20 Яну 2015, 17:29

О, не никога не съм си мислила, че сме нещастни, мисля, че сме си супер щастливи даже, е не точно ние - българите, защото при нас имаме много зор, но по принцип. ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Европеидната раса е най-нещастната – не мислите ли?

Мнениеот Andrey » 04 Мар 2015, 14:08

Мисля, че сме си много добре, това че не сме безотговорни не ни прави нещастни! :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Европеидната раса е най-нещастната – не мислите ли?

Мнениеот Lollipop » 05 Мар 2015, 12:27

Ааа, не не мисля, че като сме отговорни и разумни и сме далеч от маймуните ни е лошо, в никакъв случай. Не живеем във времена, в които да се забавляваме пред колибите си!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Европеидната раса е най-нещастната – не мислите ли?

Мнениеот Lady M » 08 Фев 2019, 16:17

Проблемът на европеидната раса е, че е спряла, в по-голямата си част, да забелязва дребните радости в живота. Мисли само за работа и в забързаното си ежедневие не обръща внимание на всичко хубаво около себе си. Предполагам затова се водим най-нещастни.
Lady M
 
Мнения: 67
Регистриран на: 08 Фев 2019, 12:23


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron