Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот Ernestina » 28 Мар 2017, 22:16

Аз не мога да кажа, че съм против. Не ми пречи. Не може да се отрече, че хората с различна сексуалност съществуват, че не са малко, че повечето си водят съвсем нормален и морален живот, както всеки друг. А чрез тъй наречените карнавали просто искат да заявят, че ги има. За това са и толкова гръмки, понеже е еднократен "вик". Бразилските карнавали да не би да са по-малко наситени със сексиуалност. Не ми пречи да има и по един такъв годишно.
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Мар 2017, 22:26

Да, права си, само че защо е необходимо да се насилва подобно държание пред хората всеки има някаква сексуалност, трябва ли да я перчи пред всички?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот Ваня Стойчева » 29 Мар 2017, 09:48

:+1: Всеки от нас има сексуалност, но ние не сме тръгнали да се развяваме по бельо по улиците, нали, за да парадираме? Това ли е начина да станат по-предпочитани и да ги разберем? Да, има всякакви хора с различни предпочитания, но не с паради и с навиране на тяхната сексуалност биха ме заинтригували да ми станат симпатични. Ако се държат като разумни хора, няма да се вълнувам с кого спят, но когато го правят на улицата демонстративно не го одобрявам.
За карнавалите като този в Рио също не съм много "ЗА", не ми харесва пошлостта, мисля, че една жена може да е много секси и привлекателна и без да прилича на евтина уличница.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот Rali_hr » 29 Мар 2017, 11:42

Не харесвам никакви карнавали, нито гей паради, нито такива като този в Рио и подобни. За мен е грозно и малоумно парадиранае на сексуалността, приличат ми на евтина китайска стола, молеща се да се купят.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот Ernestina » 29 Мар 2017, 14:01

Според мен не парадират със сексуаността си, а просто показат, че не са плод на митове и легенди това, че има и различни хора
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот Jully » 29 Мар 2017, 15:10

За мен е търсене на внимание, никой не ги смята за нещо, което не съществува, хората не харесват да им се набиват в очите някакваи излишни истории. В единия момент искат отношение, като на останалите, в другия момент те парадират, че са по-различни... :roll:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот vanusha » 29 Мар 2017, 19:42

АКо не са агресивни, не нарушават реда и не застрашават хората - изобщо не ми пречат! :mrgreen:
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот Mon_ton » 11 Апр 2017, 11:59

На мен пък не ми е особено приятно някой да се разхожда полугол срещу мен, само за да парадира главно със своята сексуалност. То вярно, че сексът продава, ама чак пък толкова... :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот bob_care » 11 Апр 2017, 15:20

Ако не са гей парадите другите ги приемам напълно нормално и те не ми пречат. :lol:
bob_care
 
Мнения: 30
Регистриран на: 11 Апр 2017, 14:19

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот gabinka_80 » 11 Апр 2017, 16:11

И аз съм против гей парада, но такива, каквито са в Рио са мног пищни, красиви и многоцветни, макар че и там ми идва оскъдно облеклото на момичетата..
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта