Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот vanusha » 14 Юли 2017, 09:22

gabinka_80 написа:И аз съм против гей парада, но такива, каквито са в Рио са мног пищни, красиви и многоцветни, макар че и там ми идва оскъдно облеклото на момичетата..

Но те пак са като парад на сексуалността, жените ходят полуголи, демонстрирайки своята сексуалност, своята красота и показвайки пищни форми. За голите им дупета нищо няма да казвам, но те и отпред са полу голи. Колкото и да е пищно е доста сексуално. Но пък си имат и голям чар, затова ги и приемам.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот kauda » 14 Юли 2017, 10:18

Е, доста са разголени, явно това означава Карнавал.Но пък карнавалите в Щатите са много по-различни, там са ориентирани около кино образи и в тях няма никаква голота и сексуалност. Замисълът е различен. Бразилките са много огнени, там всичките южноамериканки са много секси и парадират с това и това е важно и за мъжете, затова карнавалът им е насочен главно към сексуалността.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот Lollipop » 21 Авг 2017, 11:39

В повечето случаи излгежда много абсурдно това с карнавалите. Не може ли да са малко по-обрани и не толкова сексуални? особено пък тоя в Рио, все едно жените са сложени на показ там. Не го разбирам това, с това парадиране от страна на жените, значи мъжете може да са секси без даходят да се предлагат голи, ама жените трябва да са с едно малко листо на интимните части само! айде де...
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот nefertiti » 21 Авг 2017, 16:38

Не ми пречат или дразнят честно казано..
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот Elica » 22 Авг 2017, 15:14

И за мен са безразлични и знам, че не ме привличат по никакъв начин, не представляват интерес за мен изобщо.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот Stefany_Nik » 10 Яну 2019, 13:43

Тези паради са си чисто показни. Хората с нормална сексуална ориентация защо не си правят такива паради? Защото няма нужда да го натрапваме на другите. Всеки е какъвто е, нека си живее живота, без да се навира в очите на другите.
Stefany_Nik
 
Мнения: 97
Регистриран на: 12 Ное 2018, 12:35

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот Lucy » 11 Яну 2019, 13:33

Не разбирам защо се дразните на гейовете. Ми, просто не им обръщате внимание и готово. Толкова много грижи си имаме всички, та и с тях да се занимаваме.
Да са живи и здрави, както се казва :lol:
Lucy
 
Мнения: 66
Регистриран на: 20 Дек 2018, 12:31

Re: Парад на сексуалността ли са карнавалите?

Мнениеот Dalia » 11 Яну 2019, 14:28

най-голамата ми мета е д аотида н акарнавала в Рио. ако се има превид под сексуалност че том танцуват полуголи хора, може и така да е.. Но не мисля, че карнавалиет като цяло носят скрито сексуално послание.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта