Когато децата отлетят от гнездото, какво правите?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Когато децата отлетят от гнездото, какво правите?

Мнениеот draga.mihova » 31 Яну 2014, 17:30

Свършват тревогите около баловете, изпити, матури, пак изпити и всичко се е успокоило лятото е минало и децата отлетяха от гнездото!

Ако са две, малко по-бавно става този процес, за да имаш време да свикнеш, че всичко е наполовина с грижите, чисто домакински, например!

След това съдбата на другото гардже е същата – да отлети от гнездото! Оставаш сам, в най-добрия случай с мъжа си или гаджето и какво правиш?

Имал си грижи, децата все ти дават поводи да мислиш, да се човъркаш за нещо отвътре, ами сега?

Какво правите намерили сте си ново хоби – спортувате, плетете и гледате турски сериали, :oops: готвите, ядете и дебелеете, а след това търсите всевъзможни диети (ей така за заниманието)?

Сериозно, какво правите, когато детето отлети от гнездото?
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Когато децата отлетят от гнездото, какво правите?

Мнениеот mimeto90 » 31 Яну 2014, 17:35

Не мога да ви мисля вас, вие сега живот трябва да си живеете, като сте си дали младините на нас, сега е времето, в което трябва да си ги вземете! :!: Така, че стягай багажа и дим да те няма ;)
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Когато децата отлетят от гнездото, какво правите?

Мнениеот Rali_hr » 26 Ное 2014, 13:58

Направо се ужасявам от този момент честно да си призная, мисля, че ще ми е много трудно :roll: Не знам как се справят хората с тази раздяла :(
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Когато децата отлетят от гнездото, какво правите?

Мнениеот franky » 27 Ное 2014, 10:18

Не смятам, че трябва да се приема точно по този начин, а по-скоро по-лежерно, все пак това, че днес заминава, не означава, че никога няма да се върне, смятам, че хората и по-специално дамите, ще имат големи проблеми, ако не приемат нещата по подобен начин!
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Когато децата отлетят от гнездото, какво правите?

Мнениеот Kremiliya » 28 Ное 2014, 17:17

franky написа:Не смятам, че трябва да се приема точно по този начин, а по-скоро по-лежерно, все пак това, че днес заминава, не означава, че никога няма да се върне, смятам, че хората и по-специално дамите, ще имат големи проблеми, ако не приемат нещата по подобен начин!

Така е но е трудно, когато усещаш тази огромна любов към децата си, това е като да си кажеш - е ок е гаджето ми да замине и да го виждам вече веднъж на 5 месеца и дори може да не се чуваме. Същото е, че и по-зле!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Когато децата отлетят от гнездото, какво правите?

Мнениеот Nightmare » 22 Май 2015, 14:05

Добре е да се чувате колкото е възможно по-често, за да запазите връзката, която сте имали и преди това, така че не мисли, че им досаждаш, особено ако имаш момченце, аз моите на ден по два пъти поне из звънкам или те на мен :idea:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Когато децата отлетят от гнездото, какво правите?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Май 2015, 14:34

Nightmare написа:Добре е да се чувате колкото е възможно по-често, за да запазите връзката, която сте имали и преди това, така че не мисли, че им досаждаш, особено ако имаш момченце, аз моите на ден по два пъти поне из звънкам или те на мен :idea:

Е ако е момче значи ли че не трябва да го чуваме? Мен лично ме е много страх от това време, когато ще напусне гнездото малкия ми.. :(
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Когато децата отлетят от гнездото, какво правите?

Мнениеот Rali_hr » 22 Май 2015, 14:52

Ми когато дойде времето ще мисля, добре е , че поне синът ми е доста по-малък и ще остане, когато дъщеря ми замине да учи, но ще е трудно когато и двамата се отделят. В началото ще ни е мъчно, после ще свикнем.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Когато децата отлетят от гнездото, какво правите?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Май 2015, 15:20

Rali_hr написа:Ми когато дойде времето ще мисля, добре е , че поне синът ми е доста по-малък и ще остане, когато дъщеря ми замине да учи, но ще е трудно когато и двамата се отделят. В началото ще ни е мъчно, после ще свикнем.

Нали, и на мен ще ми е много ужасно, когато това се случи, но за съжаление все някой ден ще стане това. :(
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Когато децата отлетят от гнездото, какво правите?

Мнениеот vanessa_ » 02 Сеп 2017, 11:01

Сигурно емного трудно, но пък има един период на пубертет, в който май почваме да си мислим за времето,в което детето ще си отлети на някъде, та да си починем от всички хормони. :lol:
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron