От коя евтина и качествена козметика сте доволни?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

От коя евтина и качествена козметика сте доволни?

Мнениеот mangusta » 03 Фев 2014, 13:04

Всички сме съгласни, че не скъпата козметика е най-качествената. Напоследък ми оставаше повече време да обикалям по магазините, включително и козметични.

За разлика от преди влезнах в почти всички, които ми бяха по път, като не пропуснах нито евтините, нито скъпите.

Как да се стърпи човек да не си купи лак за нокти, който струва 2 лева, та след като изпробвах всичко, което купих пиша тук, като заявявам, че има евтина и качествена козметика!

До сега съм изпробвала по няколко продукта на почти всички български марки и смея да кажа, че са продуктите са евтини, а качеството е добро!
Освен на българската козметика се доверявам и на продуктите на Флормар, също качествени на добри цени!

Препоръчайте и друга евтина и качествена козметика, от която сте наистина доволни!
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: От коя евтина и качествена козметика сте доволни?

Мнениеот Мади Ранчева » 03 Фев 2014, 13:11

Аз съм много доволна от лаковете за нокти на Перфект, съхнат бързо, ЕВТИНИ са и ми се струва, че издържат по-дълго от тези на Флормар ;) Всъщност Перфект произвеждат ли нещо различно от лакове за нокти и какво е качеството им, знаете ли? :?
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: От коя евтина и качествена козметика сте доволни?

Мнениеот Masrya » 03 Фев 2014, 18:32

Аз имам много суха кожа и съответно купувям какви ли не кремове, за да я поддържям влажна... последният крем, който ми подари майка ми, струваше около 60 лева, специално за суха кожа, с някакви уж супер съставки, на доктор Нона.... Няма съмнение кремът е хубав, но пак не беше достатъчно силен за да поддържа кижата ми влажна дори след като нанеса грим, фондьотен и т н. Един ден си купих детско олио на джонсънс бейби за след душ, понеже ми хареса как мирише. Оказа се че е това, което търсих, започнах да го използвам на лицето сутрин и вечер, и под очите.... резултатът е толкива страхитен че забравих за всички други кремове. Струва само 3 лева -200 ml. забравих какво е суха кожа, попива за 2 минути и не омазнява.
Masrya
 
Мнения: 21
Регистриран на: 31 Яну 2014, 02:38

Re: От коя евтина и качествена козметика сте доволни?

Мнениеот pepa1974 » 28 Фев 2014, 19:18

Доволна съм от кремовете на Билка, но съм ужасно недоволна от евтината боя за коса GARNIER Color Sensation !Направи ми алергия!
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: От коя евтина и качествена козметика сте доволни?

Мнениеот Lyomi » 04 Мар 2014, 13:42

pepa1974 написа:Доволна съм от кремовете на Билка, но съм ужасно недоволна от евтината боя за коса GARNIER Color Sensation !Направи ми алергия!

До някъде може да се предположи, че прехвалените от реклами продукти не са най, но човек не знае от къде ще му връхлети! Иначе и на мен ми харесват българските продукти на Бочко, Билка и т.н., скоро си взех един шампоан на Милва (ако не се лъжа беше марката) с хинин за растеж на косата и още един за подсилване и възстановяване - за сега не мога да кажа дали съм доволна, но са без парабени, оцветители и вредни подобни!
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: От коя евтина и качествена козметика сте доволни?

Мнениеот pepa1974 » 04 Мар 2014, 17:39

Бочко има лечебно въздействие, използвам го при ранички с прекрасен резултат, а на Билка използвам продуктите с аромата на мавруд, прекрасно ухание и е трайно върху кожата.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: От коя евтина и качествена козметика сте доволни?

Мнениеот Kremiliya » 15 Яну 2015, 15:12

pepa1974 написа:Бочко има лечебно въздействие, използвам го при ранички с прекрасен резултат, а на Билка използвам продуктите с аромата на мавруд, прекрасно ухание и е трайно върху кожата.

Аз харесвам Билка, дори последно си взех интимен гел от там, цените са прилични. Иначе от Бочко пък изобщо не съм доволна. А най си харесвам продукти на Нивеа. :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: От коя евтина и качествена козметика сте доволни?

Мнениеот mimeto90 » 26 Авг 2015, 15:27

Kremiliya написа:
pepa1974 написа:Бочко има лечебно въздействие, използвам го при ранички с прекрасен резултат, а на Билка използвам продуктите с аромата на мавруд, прекрасно ухание и е трайно върху кожата.

Аз харесвам Билка, дори последно си взех интимен гел от там, цените са прилични. Иначе от Бочко пък изобщо не съм доволна. А най си харесвам продукти на Нивеа. :)

Да, съгласна съм, че от евтините на Нивеа някои продукти са добри, в друга тема видях за Хималая, че бяха писали, та и техните продукти не са скъпи, но пък на мен ми допадат, плюс, че се водят с естествени съставки!
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: От коя евтина и качествена козметика сте доволни?

Мнениеот Pipilota » 21 Сеп 2018, 11:04

За крем за лице за суха кожа, мога да кажа, че Нивея обикновения синия крем им е просто супер. Тук говоря, като човек ползвал какво ли не, ежедневното мазане с Нивея имаше много добър резултат.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: От коя евтина и качествена козметика сте доволни?

Мнениеот Story_teller » 25 Мар 2019, 12:59

Харесвам на Биотен продуктите.
Story_teller
 
Мнения: 116
Регистриран на: 17 Дек 2018, 10:36

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта