При упорита влага ще помогне ли Церезит?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

При упорита влага ще помогне ли Церезит?

Мнениеот Fancy » 03 Фев 2014, 15:49

Здравейте! Имаме огромна нужда от влагоабсорбатор, тъй като не можем да изгоним упоритата влага от дома ни вече втора зима! :cry:

Става и конденз, по прозорците се стичат рекички, а и стените се овлажняват. :shock: Гледаме рекламата на Церезит 360, но не сме сигурни каква част от влагата ще може да събере. :?

Церезит са призната марка, така че не вярвам да продават некачествени продукти, но при нас влагата е много голяма и не зная дали ще може да поеме достатъчно добре тази малка машинка Церезит!

Смятате ли, че Церезит може да ни бъде от помощ, :roll: за да премахнем упоритата влага или ще се наложи да се насочим към по-скъп вариант? :oops:
Кой какво е използвал, споделяйте!
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: При упорита влага ще помогне ли Церезит?

Мнениеот Nightmare » 03 Фев 2014, 15:59

Трябва ти електрически влагоабсорбатор, този на Церезит е прекалено малък и няма как да си свърши необходимата работа. Трябва, обаче се приготви за разликата в цените!
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: При упорита влага ще помогне ли Церезит?

Мнениеот renito » 06 Фев 2014, 13:33

И в моята спалня е същото! сутрин газя в локви,имам чувството ,че ще поникне мъх по стените някой ден!Не знам от изложението ли е (североизток) или от това,че има една външна стена или от това,че сградата е на 5 години,но е отвратително.
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: При упорита влага ще помогне ли Церезит?

Мнениеот Fancy » 13 Фев 2014, 14:56

renito написа:И в моята спалня е същото! сутрин газя в локви,имам чувството ,че ще поникне мъх по стените някой ден!Не знам от изложението ли е (североизток) или от това,че има една външна стена или от това,че сградата е на 5 години,но е отвратително.

И нашата кухня е със същото изложение и положение. Що се отнася до спалнята, обаче е по-страшно да се вдишва тази влага цяла нощ! Потърсете наистина добре решение, защото би било опасно :!: :!:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25


Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта