За и Против маргарина – използвате ли го още?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: За и Против маргарина – използвате ли го още?

Мнениеот roksana » 28 Мар 2016, 11:50

Повече от 10 години не ползвам това чудо на химията. Дори и масло рядко полвам, ако в някоя по-специална рецепта се изисква. Иначе бутилката олио ми стига за около месец и нещо, смятайте колко слагам и от него.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: За и Против маргарина – използвате ли го още?

Мнениеот Rali_hr » 28 Мар 2016, 12:24

Аз маргарин също не използвам, но масло - да. :) когато правя филийки да речем, сандвичи и подобни винаги слагам масло. Олио не ползвам кой знае колко много, но чак за месец и нещо не е като да ми остава, да речем за месец около бутилка и малко отива, зависи какво готвя, ако пържа нещо - повече.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: За и Против маргарина – използвате ли го още?

Мнениеот fawla » 28 Мар 2016, 12:50

Сигурно ям и го използвам. Често си купувам храна извън къщи, а там много се съмнявам, че някой маже с масло, всичко се прави в маргарин.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: За и Против маргарина – използвате ли го още?

Мнениеот silver933 » 28 Мар 2016, 15:00

У нашата къща от години не влиза, преди ядях, не мислих толкова кое е полезно и кое не , а и е удобство пред маслото. Тва масло имаш само да го ръчкаш и голям зор, докато го размразиш и подобни.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: За и Против маргарина – използвате ли го още?

Мнениеот klara » 29 Мар 2016, 16:47

Майка ми не можах да я отуча - приказвах, приказвах и не. Не се отказва от него.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: За и Против маргарина – използвате ли го още?

Мнениеот Локумът » 29 Мар 2016, 17:06

klara написа:Майка ми не можах да я отуча - приказвах, приказвах и не. Не се отказва от него.

Евтино е, хората мислят за това, колко пари струва това, колко струва онова. А и като си вземат маргарини по 1 лев голяма кутия още по-зле... ама и моята баба ядеше родителите ми също си вземат, кво да ги направя..
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: За и Против маргарина – използвате ли го още?

Мнениеот pavleta » 30 Мар 2016, 08:50

Знам какво представлява маргарина и колко е вреден и не купувам, но някой път като гледам рекламите, ми се приисква да пробвам новите "подобрени" маргарини. В такива случаи се убеждавам колко ни влияят рекламите.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: За и Против маргарина – използвате ли го още?

Мнениеот fawla » 19 Юли 2016, 14:21

pavleta написа:Знам какво представлява маргарина и колко е вреден и не купувам, но някой път като гледам рекламите, ми се приисква да пробвам новите "подобрени" маргарини. В такива случаи се убеждавам колко ни влияят рекламите.

Хахах Наиситна е интересно, че се подлъгваш! На мен ми е странно, защо се рекламират, че са с вкус на масло, едни вид убеждават, че са полезни и с качествата си на масло, а не на друго.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: За и Против маргарина – използвате ли го още?

Мнениеот mimeto90 » 25 Юли 2016, 14:37

То не само с вкус на масло, ами и с някакви билки рекламираха един. Имаш чувството, че са наблъскани с най-полезното и те убеждават, че едва ли не ще загубиш, ако не си купиш от този маргарин :lol: . Дори за здравето ти не е добре!
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: За и Против маргарина – използвате ли го още?

Мнениеот Snejna » 28 Юли 2016, 15:18

mimeto90 написа:То не само с вкус на масло, ами и с някакви билки рекламираха един. Имаш чувството, че са наблъскани с най-полезното и те убеждават, че едва ли не ще загубиш, ако не си купиш от този маргарин :lol: . Дори за здравето ти не е добре!

Аз много се учудих, че слагат в много полезни неща маргарин, онзи ден гледах етикета на някакъв уж качествен скъп хляб а с маргарин накрая..
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта