За и Против маргарина – използвате ли го още?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: За и Против маргарина – използвате ли го още?

Мнениеот Pipilota » 29 Юли 2016, 12:03

Маргарин има във всичко, което има мазнина в себе си, обозначена като растителна. :) Не мислете, че някой ви слага олио или масло.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: За и Против маргарина – използвате ли го още?

Мнениеот S_Milenska » 29 Юли 2016, 16:21

Ми маргарин навсякъде, то не стига, че всичко е отрова, ами онзи дето е по лев не знам колко е зле! :shock:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: За и Против маргарина – използвате ли го още?

Мнениеот Pipilota » 01 Авг 2016, 14:04

S_Milenska написа:Ми маргарин навсякъде, то не стига, че всичко е отрова, ами онзи дето е по лев не знам колко е зле! :shock:

Хах, за него не ми се мисли направо, но това, което има растителни мазнини в състава си, май си е точно маргаринче. :mrgreen: а не вярвам да е от скъпия. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: За и Против маргарина – използвате ли го още?

Мнениеот Elica » 02 Авг 2016, 11:12

То е ясно, че в много от продуктите, които хапваме ежедневно има маргарин, но ако можем да не си го добавяме допълнително на филийка е добре да не го правим. :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: За и Против маргарина – използвате ли го още?

Мнениеот amoreamore » 16 Май 2017, 15:07

Понякога си вземам, защото с него нещата стават бързо и не се налага да се занимавам с препичането на хляб да речем. На бързо и на две на три си правя филийка с домат, сиренце и имаме закуска. Не го ям често, но и не нещо, което задължително изключвам от хладилника си.
Аватар
amoreamore
 
Мнения: 61
Регистриран на: 03 Апр 2017, 14:15

Re: За и Против маргарина – използвате ли го още?

Мнениеот klarissa » 16 Май 2017, 16:08

категорично не го използвам, за мен това е боклук, който не бива дори да се продава. Опасностисте са повече, отколкото ползите. А маслото не се различава толкова много по цена, може да се купи масло.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: За и Против маргарина – използвате ли го още?

Мнениеот Monika_Spasova » 16 Май 2017, 19:06

klarissa написа:категорично не го използвам, за мен това е боклук, който не бива дори да се продава. Опасностисте са повече, отколкото ползите. А маслото не се различава толкова много по цена, може да се купи масло.

Е, маргарина си е по-евтин, количеството е повече, най-малкото, но вкусът е несравним. А и маргарина върви по-икономично, разбирам и хората, които ядат маргарин, и аз съм яла, като нямах пари ядях какво ли не, сега подбирам повече, от както имам работа.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: За и Против маргарина – използвате ли го още?

Мнениеот fawla » 21 Юни 2017, 10:41

Всеки иска да яде качествени неща, но малко го правят, а други малко могат да си го позволят. На местата, където си купувате закуски, палачинки, те са приготвени с маргарин в повечето случаи. Да не мислите, че някой ви маже палачинките с масло? по заведенията картофите се пържат в смес за пържене,която е някакъв течен маргарин..
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: За и Против маргарина – използвате ли го още?

Мнениеот Ваня Стойчева » 21 Юни 2017, 11:30

Предпочитам маслата, имаше преди масла с различни вкусове, които обожавах, но се изгубиха нещо последните години. :roll:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: За и Против маргарина – използвате ли го още?

Мнениеот Локумът » 30 Юни 2017, 08:57

Мисля, че все по-малко се купува от хората, научихме се, че не е добре и не е полезно да се купува маргарин и да се консумира. Може да се замени с масло, вярно, че е по-скъпо, но такива неща не са основно хранене, че да е проблем.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта