Помните ли книгите – игри, дали има още такива?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Помните ли книгите – игри, дали има още такива?

Мнениеот M.Tasheva » 04 Фев 2014, 15:54

Колко от вас могат да си спомнят за книгите - игри? :? Беше толкова интересно, нали?

Не можах да грабна сина ми с книгите - игри, за съжаление, :cry: остана си с първата му любов – компютъра! :cry: :cry:
Искрено се надявам, че на дъщеря ми, когато се научи да чете ще й бъдат поне на половина толкова интереси, колкото са й сега детските филмчета!

Спомняте ли си някоя от вашите книги – игри, от която да не сте излизали живи? :? А на колко от тях сте достигали успешен финал?

Имам няколко изостанали вкъщи (които наскоро преиграх отново) :oops: , но те са със стойност на антики вече :D , затова се чудех дали се пишат още книги - игри?
Казано честно с интерес бих прочела какво се пише в момента! :roll:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Помните ли книгите – игри, дали има още такива?

Мнениеот JohnLocke » 04 Фев 2014, 16:03

Как да не ги помня до преди няколко години ги четях с интерес!

Не зная, дали се издават нови на хартиен носител, но в интернет има добри попадения! ;)
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Помните ли книгите – игри, дали има още такива?

Мнениеот JohnLocke » 04 Фев 2014, 16:07

А от първата книга, която прочетох излезнах жив, направо на късмет, но следващите съм ги прелиствал толкова много пъти, че са останали само листи от тях - без корици!
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Помните ли книгите – игри, дали има още такива?

Мнениеот Mon_ton » 30 Дек 2014, 14:17

Много обичам книги игри, но често умирам, никога нямам късмет, а последната, кяото играх беше с едно зарче и то определяше съдбата ти, голямо умиране падаше. Сега има една много популярна книга игра за деца. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Помните ли книгите – игри, дали има още такива?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Дек 2014, 14:37

Mon_ton написа:Много обичам книги игри, но често умирам, никога нямам късмет, а последната, кяото играх беше с едно зарче и то определяше съдбата ти, голямо умиране падаше. Сега има една много популярна книга игра за деца. :)

Голямото приключение на малкото таласъмче ли? Много е готина книжката, имаме я у нас и хлапето много се забавлява, че и аз покрай него!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Помните ли книгите – игри, дали има още такива?

Мнениеот Krum » 30 Дек 2014, 15:04

Много ги харесвах, когато бях малък тези игри, а по едно време вярно, че се загубиха в момента не знам да има такива игри за пораснали :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Помните ли книгите – игри, дали има още такива?

Мнениеот Rali_hr » 30 Дек 2014, 16:23

rabotnata pchela написа:
Mon_ton написа:Много обичам книги игри, но често умирам, никога нямам късмет, а последната, кяото играх беше с едно зарче и то определяше съдбата ти, голямо умиране падаше. Сега има една много популярна книга игра за деца. :)

Голямото приключение на малкото таласъмче ли? Много е готина книжката, имаме я у нас и хлапето много се забавлява, че и аз покрай него!

О тя е много интересна, но вече игри с битки, каквито четяхме ние като тийнове май няма. Голяма загуба, бяха много добри!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Помните ли книгите – игри, дали има още такива?

Мнениеот Lollipop » 12 Яну 2015, 10:39

Много ги харесвам книгите игри, голяма съм им почитателка :mrgreen:
Но за съжаление винаги умирам в тези игри, так аи не мога да стигна до края .. без измама. :oops:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Помните ли книгите – игри, дали има още такива?

Мнениеот Rali_hr » 12 Авг 2015, 11:26

Lollipop написа:Много ги харесвам книгите игри, голяма съм им почитателка :mrgreen:
Но за съжаление винаги умирам в тези игри, так аи не мога да стигна до края .. без измама. :oops:

хахахах да , то май е повече въпрос на късмет в тези игри, но наистина са супер интересни.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Помните ли книгите – игри, дали има още такива?

Мнениеот Malina » 12 Авг 2015, 14:45

Книгата с таласъмчето е много подходяща з амалки деца, ние от скоро работим по нея в детската градина, децата много се забавляват защото измислят различни истории и имена.
А за големи май не съм виждала да се продават, имам позната в книжарница работи ще го попитам, може би ще намерим! И аз се чудя дали има, защото им бях почитателка като малка, макар че сякаш все бяха мъжки ориентирани.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта