ПРОТЕСТ В ПОДКРЕПА НА МАЙКАТА ЗАГУБИЛА 3МЕСЕЧНОТО БЕБЕ

Светът на здравето в дати.

ПРОТЕСТ В ПОДКРЕПА НА МАЙКАТА ЗАГУБИЛА 3МЕСЕЧНОТО БЕБЕ

Мнениеот Силвия Бояджиева » 06 Фев 2014, 12:09

Ето линк към събитието което ще се състои неделя (09.02.2014) пред община Стара Загора.
https://www.facebook.com/events/5885400 ... r=upcoming

За повече информация може да се присъедините и към нашата група ВСИЧКО ЗА ИСТИНАТА В СТАРА ЗАГОРА линк за нея - https://www.facebook.com/groups/618374451564461/

Нека се съберем повече хора в подкрепа на майката и да бъдем чути за поредната лекарска небрежност...
Жената с характер ,плаши слабите мъже, но подлудява силните !
Аватар
Силвия Бояджиева
 
Мнения: 108
Регистриран на: 17 Яну 2012, 19:17

Re: ПРОТЕСТ В ПОДКРЕПА НА МАЙКАТА ЗАГУБИЛА 3МЕСЕЧНОТО БЕБЕ

Мнениеот alinaaa » 06 Фев 2014, 12:20

Ужасна трагедия! Всички трябва да подкрепим майката!
alinaaa
 
Мнения: 53
Регистриран на: 03 Фев 2014, 10:02

Re: ПРОТЕСТ В ПОДКРЕПА НА МАЙКАТА ЗАГУБИЛА 3МЕСЕЧНОТО БЕБЕ

Мнениеот bojo_kolev » 06 Фев 2014, 12:25

Горд съм от това, че общественото съзнание ( макар и част от него) се събужда в този крайно заспал град! За съжаление се случва по възможно най-лошия повод, но едва ли има друг начин, за да се пробудят тези хора! :(

Въпреки, че не съм баща, ви подкрепям напълно! :!: :!: :!:
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: ПРОТЕСТ В ПОДКРЕПА НА МАЙКАТА ЗАГУБИЛА 3МЕСЕЧНОТО БЕБЕ

Мнениеот ramimni » 06 Фев 2014, 12:37

И какво ще постигнат с този протест? Чисто губене на време си е!

Четох някаква част от интервю, в която се казваше, че се получават най-много 20 - 30 оплаквания след ваксиниране от 0 до 18 год. възраст! Така, че... не съм убедена, че има проблем във ваксините!

А и да не мислят, че ще съборят системата и ваксините ще станат незадължителни, в никакъв вариант това няма как да се случи!
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: ПРОТЕСТ В ПОДКРЕПА НА МАЙКАТА ЗАГУБИЛА 3МЕСЕЧНОТО БЕБЕ

Мнениеот Силвия Бояджиева » 06 Фев 2014, 12:46

ramimni написа:И какво ще постигнат с този протест? Чисто губене на време си е!

Четох някаква част от интервю, в която се казваше, че се получават най-много 20 - 30 оплаквания след ваксиниране от 0 до 18 год. възраст! Така, че... не съм убедена, че има проблем във ваксините!

А и да не мислят, че ще съборят системата и ваксините ще станат незадължителни, в никакъв вариант това няма как да се случи!



Протеста е за лекарската небрежност, да има и майки които ще повдигнат и за ваксините въпроса. Случая не е сигурно ваксината ли е причинили пневмонията на детето, но се знае че лекарката не е открила пневмонията на детето което е водено два пъти на преглед при нея. Майката иска гласност и ние ще я подкрепим, а вие сами си решавате, но е добре когато коментирате да сте запознати добре със случващото.
Жената с характер ,плаши слабите мъже, но подлудява силните !
Аватар
Силвия Бояджиева
 
Мнения: 108
Регистриран на: 17 Яну 2012, 19:17

Re: ПРОТЕСТ В ПОДКРЕПА НА МАЙКАТА ЗАГУБИЛА 3МЕСЕЧНОТО БЕБЕ

Мнениеот nocount » 06 Фев 2014, 13:25

Дано не тръгнете в посока на забрана на ваксините. Ще ни изключат от цивилизования свят тогава.
За лекаря, който ги е поставил - ако има някаква връзка въобще - да се потърси отговорност.
nocount
 
Мнения: 26
Регистриран на: 21 Авг 2013, 10:54

Re: ПРОТЕСТ В ПОДКРЕПА НА МАЙКАТА ЗАГУБИЛА 3МЕСЕЧНОТО БЕБЕ

Мнениеот VirtualBusiness » 06 Фев 2014, 13:53

Ще бъдем там и ние от другите градове! Ваксините трябва да бъдат забранени, те са противоесхествени!
VirtualBusiness
 
Мнения: 42
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:00

Re: ПРОТЕСТ В ПОДКРЕПА НА МАЙКАТА ЗАГУБИЛА 3МЕСЕЧНОТО БЕБЕ

Мнениеот Силвия Бояджиева » 06 Фев 2014, 14:00

nocount написа:Дано не тръгнете в посока на забрана на ваксините. Ще ни изключат от цивилизования свят тогава.
За лекаря, който ги е поставил - ако има някаква връзка въобще - да се потърси отговорност.



Протеста ще е за небрежността предимно, но има и майки които отново искат да се спре задължителната ваксинация. Аз съм против забраната за ваксините, но след като има хора които не искат нека да ги направят по желание. Незнам риска без ваксина също е доста голям.
Жената с характер ,плаши слабите мъже, но подлудява силните !
Аватар
Силвия Бояджиева
 
Мнения: 108
Регистриран на: 17 Яну 2012, 19:17

Re: ПРОТЕСТ В ПОДКРЕПА НА МАЙКАТА ЗАГУБИЛА 3МЕСЕЧНОТО БЕБЕ

Мнениеот Силвия Бояджиева » 06 Фев 2014, 14:03

VirtualBusiness написа:Ще бъдем там и ние от другите градове! Ваксините трябва да бъдат забранени, те са противоесхествени!


Нека подкрепим маиката в случая за лекарската небрежност, че не е открила пневмонията на детето! Все още не е сигурно дали ваксината е причината, но факт е че детето е водено два пъти на преглед а не е открита пневмонията. А една приятелка ми сподели , че същата лекарка е била преди време на неиното дете и също не му е била открила пневмонията.
Жената с характер ,плаши слабите мъже, но подлудява силните !
Аватар
Силвия Бояджиева
 
Мнения: 108
Регистриран на: 17 Яну 2012, 19:17

Re: ПРОТЕСТ В ПОДКРЕПА НА МАЙКАТА ЗАГУБИЛА 3МЕСЕЧНОТО БЕБЕ

Мнениеот Vampire Kiss » 09 Фев 2014, 10:29

Идваме и ние! Наистина трябва да бъдете подкрепени, не е нормално това.
Но не прекалявате ли с атаките си срещу лекарите? Това може да се окаже проблем.
Vampire Kiss
 
Мнения: 89
Регистриран на: 05 Авг 2011, 14:49

Следваща

Назад към Здравен календар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта