Съществуват ли удобни обувки на висок ток?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Съществуват ли удобни обувки на висок ток?

Мнениеот сиско » 06 Яну 2013, 19:21

Момичета обувки на висок ток ли предпочитате или ниски, удобни и практични. Аз преди да родя носех само обувки с висок ток, а сега изобщо не мога да ходя с такива :mrgreen: .
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Обувки на висок ток или обратното?

Мнениеот pasta » 07 Яну 2013, 10:24

Сиско и аз като теб,опредленео в момента предпочитам обувки с ниски платформи и без токчета,че бягането след децата е основния спорт, който практикувам ;)
pasta
 
Мнения: 142
Регистриран на: 09 Дек 2011, 11:37

Re: Обувки на висок ток или обратното?

Мнениеот ninars » 07 Яну 2013, 11:10

Зависи ...дали целим удобство или...сексапил :P
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: Обувки на висок ток или обратното?

Мнениеот valiart » 07 Яну 2013, 16:55

Аз съм 100% за висок ток. Трай бабо за хубост :lol:
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Обувки на висок ток или обратното?

Мнениеот YoLindi » 02 Окт 2013, 13:57

И двата варианта могат да бъдат удобно, естествено по-удобно от кецовете няма на къде, но има обувки с дебели токове или платформи, които са красиви и удобни :)
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Съществуват ли удобни обувки за висок свод?

Мнениеот Lyomi » 06 Фев 2014, 14:25

От дете имам този проблем с високия свод, с порастването ми това се задълбочаваше, а сега не мога да намеря удобни обувки с висок ток!

Наскоро си търсих по-елегантни, съответно и удобни обувки на висок ток, но които и да премеря не вървят по извивката на стъпалото ми. Не мога да намеря такива, на които стелката да прилепва по сводът и по този начин стои във въздуха, :( а аз се чувствам нестабилна! :oops:

При по-отворени обувки, направо се получава една дупка между свода и обувката, което за мен е красиво, но е меко казано неудобно!

Дали ще мога някъде да си намеря удобни обувки с висок ток, но и за висок свод? :?
Или пък има някакви стелки, които да поддържат високия свод, :? до сега не съм виждала такива?
Можете ли да ми дадете информация за марка или магазин, сайт, :idea: където мога да намеря удобни обувки или стелки?
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Съществуват ли удобни обувки за висок свод?

Мнениеот M.Tasheva » 06 Фев 2014, 14:33

Разбира се, че има такива стелки за висок свод, преди съм виждала в магазини на Тенденз, до сега трябва да разпиташ ;)
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Съществуват ли удобни обувки за висок свод?

Мнениеот pepa1974 » 14 Фев 2014, 13:26

Lyomi написа:От дете имам този проблем с високия свод, с порастването ми това се задълбочаваше, а сега не мога да намеря удобни обувки с висок ток!

Наскоро си търсих по-елегантни, съответно и удобни обувки на висок ток, но които и да премеря не вървят по извивката на стъпалото ми. Не мога да намеря такива, на които стелката да прилепва по сводът и по този начин стои във въздуха, :( а аз се чувствам нестабилна! :oops:

При по-отворени обувки, направо се получава една дупка между свода и обувката, което за мен е красиво, но е меко казано неудобно!

Дали ще мога някъде да си намеря удобни обувки с висок ток, но и за висок свод? :?
Или пък има някакви стелки, които да поддържат високия свод, :? до сега не съм виждала такива?
Можете ли да ми дадете информация за марка или магазин, сайт, :idea: където мога да намеря удобни обувки или стелки?

При висок свод е важно стелката вътре да е ортопедична и да повдига извивката, по същия начин както и при нисък свод, с тази разлика, че и пръстите трябва да са ти повдигнати, тоест за теб е най-добре висок ток с платформа.
В нвикакъв случай на Тендец-това са най-големите боклуци! Уважавайте малко краката си, за да ви слушат и те! :)
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Съществуват ли удобни обувки за висок свод?

Мнениеот sofi_black » 19 Фев 2014, 11:58

pepa1974 написа:
Lyomi написа:От дете имам този проблем с високия свод, с порастването ми това се задълбочаваше, а сега не мога да намеря удобни обувки с висок ток!

Наскоро си търсих по-елегантни, съответно и удобни обувки на висок ток, но които и да премеря не вървят по извивката на стъпалото ми. Не мога да намеря такива, на които стелката да прилепва по сводът и по този начин стои във въздуха, :( а аз се чувствам нестабилна! :oops:

При по-отворени обувки, направо се получава една дупка между свода и обувката, което за мен е красиво, но е меко казано неудобно!

Дали ще мога някъде да си намеря удобни обувки с висок ток, но и за висок свод? :?
Или пък има някакви стелки, които да поддържат високия свод, :? до сега не съм виждала такива?
Можете ли да ми дадете информация за марка или магазин, сайт, :idea: където мога да намеря удобни обувки или стелки?

При висок свод е важно стелката вътре да е ортопедична и да повдига извивката, по същия начин както и при нисък свод, с тази разлика, че и пръстите трябва да са ти повдигнати, тоест за теб е най-добре висок ток с платформа.
В нвикакъв случай на Тендец-това са най-големите боклуци! Уважавайте малко краката си, за да ви слушат и те! :)

Добре де, като казвате, че Тенденс са боклуци от къде да вземем такива стелки, майка ми от години се мъчи с този проблем, до сега не сме виждали никъде да се продават!!!!! Не плюйте, когато не казвате за алтернатива!
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Съществуват ли удобни обувки за висок свод?

Мнениеот pepa1974 » 20 Фев 2014, 17:33

Моята майка си взимаше от д-р Шол, но за съжаление сега и в магазините им -няма. Това, което Ви писах за стелките точно ортопед ни го каза, във връзка с високия свод. Бяхме се притеснили, че е голямо изключение, но всъщност разликата е, че и пръстите+ извивката трябва да са повдигнати-затова платформа, а стелките, може и да са възглавнички на извивката само- може би в Горна баня да могат да се поръчват, не зная или при някой обущар,моделиер, който да може да изработва такива стелки, не зная. На майка ми последните са от чужбина.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта