За и против обезкосмяването на триъгълника!

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот annamaria » 26 Апр 2017, 11:30

qwerryyy , Бих ти препоръчала диоден лазер ELYSION PRO. Най-накрая след дълго обмисляне ходих на лазерна. И понеже знам колко е важно да получиш отношение и грижа, бих ти препоръчала, (ако се решиш на такава процедура), да я направиш при д-р Каляшева. Определено съм доволна.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот Lili_pili » 10 Май 2017, 11:43

Това е с този нов лазер, който обсъждахте по-напред ли? Беше ли болезнено?
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот Lili_gagarin » 10 Май 2017, 14:44

Дали някой в наши дни може да каже, че е против обезкосмяването на триъгълника? :mrgreen:
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот miron » 17 Май 2017, 12:38

Lili_gagarin написа:Дали някой в наши дни може да каже, че е против обезкосмяването на триъгълника? :mrgreen:

Не мис е вярва, това си е нормална част от хигиената на всеки уважаващ себе си индивид, без значение от пола. И мъжете се обезкосмяват, а какво остава за жените, за които пък е задължитлено.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот eleonorastefanova » 08 Юни 2017, 15:10

Аз доста дълго време се обезкосмявах със самобръсначка, но наскоро си поръчах този епилатор http://www.home-max.bg/epilator-philips ... hp6420-00/ . Тези дни пробвах с него да се епилирам и много ми хареса. Очаквах да имам силно зачервяване, но доста бързо ми мина. Това, което най-много ми харесва е, че космите растат много по-бавно. Надявам се, че с всеки следващ път космите ще стават много по-тънки и няма да се налага да ги махам ежедневно, както със самобръсначката.
Аватар
eleonorastefanova
 
Мнения: 39
Регистриран на: 05 Яну 2017, 22:31

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот Ваня Стойчева » 08 Юни 2017, 15:16

eleonorastefanova написа:Аз доста дълго време се обезкосмявах със самобръсначка, но наскоро си поръчах този епилатор http://www.home-max.bg/epilator-philips ... hp6420-00/ . Тези дни пробвах с него да се епилирам и много ми хареса. Очаквах да имам силно зачервяване, но доста бързо ми мина. Това, което най-много ми харесва е, че космите растат много по-бавно. Надявам се, че с всеки следващ път космите ще стават много по-тънки и няма да се налага да ги махам ежедневно, както със самобръсначката.

Махаш ги на триъгълника?! С епилатор?
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот eleonorastefanova » 09 Юни 2017, 21:06

Почти навсякъде ги махам с епилатор. :)
Аватар
eleonorastefanova
 
Мнения: 39
Регистриран на: 05 Яну 2017, 22:31

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Юни 2017, 08:28

Аз с епилатора не си говоря изобщо, толкова ме боли, само на ръцете. Краката - абсурд, след това имам подкожни косми, израстват ми космите под кожата и се виждат, приличам на маймуна и приключих с епилатора след дълга битка поне 2 години ги скубах обаче тоя ефект е ужасен, особено за лятото, не че през зимата са гладки на пипане де... скубя и накрая като си пипна крака е космат. Ефект има само ако имам всички косми израснали, да ги махна с епилатора, после краката ми са гладки, да... :) докато почнат да растат и стане чудо.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот eleonorastefanova » 10 Юни 2017, 21:02

С болката се свиква, аз нямам проблеми с подкожните косми. Може би зависи от кожата също.
Аватар
eleonorastefanova
 
Мнения: 39
Регистриран на: 05 Яну 2017, 22:31

Re: За и против обезкосмяването на триъгълника!

Мнениеот kikimoraa » 11 Юни 2017, 14:01

И аз имам проблеми с подкожните косми и предпочитам да използвам само и единствено бръснач, пробвах с депилиращ крем, но изобщо не свали нищо, може би не е бил достатъчно силен, следващия път ще взема veet. :)
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта