"Да изчистим България"включихте ли се в кампанията ?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: "Да изчистим България"включихте ли се в кампанията ?

Мнениеот bobito » 14 Май 2012, 17:00

Че няма как да изчистим България за 1 ден, няма как, но поне можем да се постараем да не си хвърляме боклуците навсякъде. Живея в 8-етажен блок и искам да ви кажа, че някои комшии си изхвърлят боклука през терасата и като ви казвам боклука, имам предвид чували с боклук :shock: И после аз да ходя да чистя?!? Искам да ми е чисто и подредено навсякъде, където отида, но трябва първо да променим манталитета си на Бай Ганьовци и тогава да изискваме от околните.
bobito
 
Мнения: 84
Регистриран на: 17 Апр 2012, 14:22

Re: "Да изчистим България"включихте ли се в кампанията ?

Мнениеот nikokolev » 04 Юни 2012, 10:46

Дълго време преди самата кампания се двоумях, дали да се включа.Подразних се от привкуса на социалистичестки ленински съботник,както и от ултимативната обява на управата на входа,залепена на асансьора за "задължителното" присъствие на всеки.В деня на кампанията обаче реших все пак да участвам.Въпреки негативното ми настроение,се замислих и си спомних колко пъти съм изхвърлял фасове и дребни неща през балкона.Общината наистина се грижи за околоблоковото пространство,коси тревата,събира я и я обезпаразитява.Но длъжна ли е да ми събира фасовете?Не.Приятно ли ми е да ми е чисто пред блока?Да.Искам ли да виждам хартиени отпадъци и летящи найлонови торбички?Категорично не.И така,реших и се преборих с негативното отношение към кампанията и се включих в почистването.Защото не можем да разчитаме за всичко на държавата.Ние сме гражданско общество а истинското такова не само изисква, но и дава от себе си.
nikokolev
 
Мнения: 21
Регистриран на: 09 Фев 2012, 14:28

Re: "Да изчистим България"включихте ли се в кампанията ?

Мнениеот magi81 » 07 Яну 2013, 15:31

да включихме се почти всички от входа и защо ли?
за да стоят боклуците един месец до контейнерите и никой да не го пребира а във варна е доста ветровито представете си след месец къде са се озовали същите тия боклуци
ще ви кажа по местата от където сме ги вземали
magi81
 
Мнения: 104
Регистриран на: 19 Дек 2012, 17:18

Re: "Да изчистим България"включихте ли се в кампанията ?

Мнениеот Dior » 18 Апр 2013, 16:36

Миналата година се включих, но тази съм резервирана. Какъв е смисъла като не се пази?
Dior
 
Мнения: 161
Регистриран на: 05 Фев 2013, 13:15

Re: "Да изчистим България"включихте ли се в кампанията ?

Мнениеот marchinko73 » 19 Юни 2020, 09:14

Инструменти (автомати, гранати, муниции) за изчистването ще раздават ли или да си носим? :twisted:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта