Знаете ли нещо за програмата „Аз мога повече”,съществува ли?

Вашите права, социална политика и законодателство. Никой от нас не е безгласна буква.

Знаете ли нещо за програмата „Аз мога повече”,съществува ли?

Мнениеот ramimni » 12 Фев 2014, 14:34

Наскоро научих, че моя позната е учила английски по програмата „Аз мога повече”. Това много ме интересува, но не зная дали все още функционира тази програма. :?

Имате ли повече информация за програмата „Аз мога повече”, какви са критериите, например?

Наскоро започнах работа в ново място и се чудех, трябва ли да имаш определен трудов стаж във фирмата, в която работиш, за да можеш да участваш по програмата?
Имате ли представа какви са сроковете и документите, които са необходими?

И не на последно място, при евентуално одобрение по програмата „Аз мога повече”, целият срок на обучение ли се покрива финансово по програмата или трябва да доплатиш нещичко?
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Знаете ли нещо за програмата „Аз мога повече”,съществува

Мнениеот dessiblond » 12 Фев 2014, 14:38

Майка ми кандидатства миналата година, но не помня нищо от условия и документи, които се изискват, зная, че крайния срок е края на тази година, но не зная дали е краен срок за цялата кампания или само за кандидатстването по нея! :roll:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Знаете ли нещо за програмата „Аз мога повече”,съществува

Мнениеот lussy » 26 Мар 2014, 12:27

Тече програмата, само трябва да се поразровиш и да потърсиш какво се изисква ;)
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Знаете ли нещо за програмата „Аз мога повече”,съществува ли?

Мнениеот The King » 19 Сеп 2014, 13:33

Здравейте,

Програмата Аз мога повече я има, но срокът за ваучери е изтекъл. Най-подробна информация за това дали и кога ще има нови можете да научите от Бюрото по труда.
Основният критерий, за да участвате в програмата, е да сте работещо лице. Програмата е към ОП "Развитие на човешките ресурси", която пък е към Европейският социален фонд. Основната идея е именно развитие на човешкия потенциал - чрез безплатни курсове, които се покриват по програмата. След като се сдобиете с ваучер, трябва да намерите доставчик на обучение, който организира курсовете. На този доставчик му се заплаща от държавата по линия на Аз мога повече за това, че ви обучава безплатно. Прочетете повече за програмата Аз мога повече - като срокове, предлагани курсове и професионални направления (английски език, немски език ,икономика, счетоводство и др.), документи и т.н.. Не вярвам ако изпратите запитване да ви откажат.
Дано съм бил полезен :)
The King
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Сеп 2014, 13:25

Re: Знаете ли нещо за програмата „Аз мога повече”,съществува ли?

Мнениеот exotic » 19 Сеп 2014, 15:13

Вчера говорих с моя позната и каза, че е имало допълнително записване, но се оказало, че няма пари, затова тази година била замръзена програмата, но не твърдя на 100%, че това е вярно :?
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Знаете ли нещо за програмата „Аз мога повече”,съществува ли?

Мнениеот Пенчо Кубадинский » 22 Мар 2019, 09:58

Още съществува, но нивото е така ниско, че полза от нея няма никаква.
Пенчо Кубадинский
 
Мнения: 109
Регистриран на: 02 Мар 2018, 10:06


Назад към Социални дейности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта