Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Мнениеот rabotnata pchela » 13 Дек 2014, 15:51

Не ги познавам, от скоро живея в този квартал и знам едни двама, поздравявам и толкова, всички слушат чалга - чувам ги през терасите :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Мнениеот Anka » 17 Дек 2014, 16:33

silver933 написа:Тъй като живея в къща имам там 3-4 близки съседи, виждаме се докато си чистим дворовете и да им искам мляко, не ми пречат, пием и кафета по пейките, ами приятни селски хора ;)

О, да това е страхотен вариант да живееш на село, много си мечтая за такава къща извън града :))
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Мнениеот Rali_hr » 18 Дек 2014, 14:01

От както се ожених живея в този блок, имам съседи - клюкарки! Постоянно питат, постоянно искат да знаят, ама къде ходихте, ама какво си купихте, въпреки, че се старая много да не им обръщам внимание те не спират да питат :!: :shock:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Мнениеот Lollipop » 19 Дек 2014, 11:30

Rali_hr написа:От както се ожених живея в този блок, имам съседи - клюкарки! Постоянно питат, постоянно искат да знаят, ама къде ходихте, ама какво си купихте, въпреки, че се старая много да не им обръщам внимание те не спират да питат :!: :shock:

Е, как да не изтърват нещо случайно! И аз ги мразя такива, на всяка манджа - мерудия ;)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Мнениеот веселказасмяна » 19 Дек 2014, 12:06

Нашите съседи са възрастни и постоянно ни звънят на вратата за разни неща, може ли една лъжица сол, едно яйце, нем че не съм давала и не, че не желаят да ми ги върнат, но е странно. Най-забавно е със захарта, мислят си, че ги премятам искат ми чаена чаша захар и като я видят такава кафява на бучки и се отказват :D :D :D :D
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Мнениеот silver933 » 19 Дек 2014, 12:14

И на мен ми се е случвало да ставам свидетел на такова искане. Стана ми много смешно. У нас беше майка ми на гости, идва една комшийка и иска 1 чашка ориз! И аз виждам един пакет, в който има да речем горе долу толкова, може би малко отгоре, викам направо да й даде пакета, ама не не не, почна едно мерене, голям смях. Ама точно да бъде чаша, ама тази чаша ли ама не друга. Ужас! Затова не искам от комшиите си продукти, представям си такова неудобство да им създам. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Мнениеот Kremiliya » 21 Дек 2014, 16:18

silver933 написа:И на мен ми се е случвало да ставам свидетел на такова искане. Стана ми много смешно. У нас беше майка ми на гости, идва една комшийка и иска 1 чашка ориз! И аз виждам един пакет, в който има да речем горе долу толкова, може би малко отгоре, викам направо да й даде пакета, ама не не не, почна едно мерене, голям смях. Ама точно да бъде чаша, ама тази чаша ли ама не друга. Ужас! Затова не искам от комшиите си продукти, представям си такова неудобство да им създам. :mrgreen:

Възрастните са така, да не се прецакат с малко повече, като знаят колко им е зор и чаша ориз да си позволят, аз бих сменила менюто, не бих търсила от комшии, но пък изглежда мило и сладко, може би когато остарея и съм истински близка с комшиите ;)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Мнениеот mix_twix » 22 Дек 2014, 12:52

На село най-добре без съседи.. моите са едни образи тук, имаме един алкохолих, ходи да звъни по вратите да искат пари :Р
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Юни 2015, 12:34

Нямма никакви отношения със съседите, поздраввявам ги само и толкова. Има едно семейство в блока, с които се запознахме покрай децата и се виждаме понякога навън. Но такива близки съседи си нямаме, дори под и над нас не живее никой, което е супер, защото не пречи шума на никой! :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Мнениеот BeenieGal » 29 Юни 2015, 10:09

Ние познаваме единствено съседите, които са отгоре, понеже ни мразят :lol: иначе ние си се държиме с тях като с пичове, 8-) ама те не са толкова отзивчиви, доколкото забелязваме :D иначе никой друг не познаваме и не ни трябва май :mrgreen:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта