Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Мнениеот Mr.Eko » 12 Фев 2014, 15:23

Отдавна като, че ли не съм пускал забавна тема тук, но ми е интересно да разбера, какви съседи имате и какви са отношенията ви с тях? :?

Напоследък вече не издържам на моите, :twisted: :twisted: :twisted: въпреки, че са стандартни:

Един пияница, който слава Богу е на първият етаж, но му е трудно да качва стълбите до апартамента си. :(
Няколко невменяемо луди съседки, които всеки път, когато те видят искат цигара или 2 лева.
Няколко пушачи с лошия навик да палят цигара във входа!
Луди тийнейджъри, които слушат Kingsize и разбираш кога им пишат във Фейсбук! :evil:
Разбира се, не може блок без купонджии! :evil: :evil:
Апартамента, с който делим една стена са младо семейство с едно хлапенце, което има невероятни „гласови способности”!
Но най-любими са сладката двойка от апартамента над нас, които правят ДЕНОНОЩНО секс! :mrgreen: :shock: :mrgreen:

Това е мрачната картинка със съседите около мен, не мисля, че и дума може да става за отношения с тези хора, :oops: всичко е на „Добър ден!” в най-добрия случай!

Вие имате ли си такива готини съседи като моите, но не може да нямате поне един в гореизброените категории, нали? :? Поддържате ли отношения с тях? :lol: :lol: :lol:
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Мнениеот m.vulev » 12 Фев 2014, 15:27

Ха ха.. Имаш пропуск в комплекта от съседи - :mrgreen: горещата съседка :mrgreen: !
Аз и такава си имам :!: Иначе като изключим лудите и пияницата, положението е доре-долу същото и при мен, ама най-хубавото на тези съседи е, че нямат право да се оплакват, когато и ти решиш да спретнеш купонче 8-)
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Мнениеот djudjanka » 18 Фев 2014, 17:07

Ние само се поздравяваме, е някой и устата си даже не помръдват, само лек, почти незабележим жест :lol: Иначе са изпробвани - издържат на силна музика и не се оплакват. 8-)
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Мнениеот Andrey » 28 Ное 2014, 13:05

При мен имаме един пияница, другите са снобари и чесно някакви или млади със деца или възрастни, та трудно може да стане дума за денонощен секс или купон :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Мнениеот Mon_ton » 05 Дек 2014, 16:44

Изобщо не си виждам съседите и много се радвам за това, не обичам да водя безсмислени разговори, а и като попадна на някоя комшийка клюкарка... правя се, че не я чувам :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Мнениеот Lollipop » 08 Дек 2014, 10:54

Имам всякакви, научих и клюкарките кои са. Научиха се и те обаче да не ми говорят, любезно мълча на въпросите им хахах :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Мнениеот Krum » 09 Дек 2014, 14:42

Аз живея в затворен комплекс и съседите ми са все млади и много готини, но по старите блокове е супер напрягащо :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Мнениеот Anka » 10 Дек 2014, 16:11

О, разнообразни! От клюкарки до свалячи! Израснала съм в този блок и е много весело, има всякакви индивиди просто. Бабите ме питат къде отивам, момчетата още ми подсвиркват, а младите майки цъкат с език като ме видят - чудя се, мен ли съжаляват, или по тяхната младост цъкат :mrgreen: :lol:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Мнениеот silver933 » 11 Дек 2014, 14:57

Тъй като живея в къща имам там 3-4 близки съседи, виждаме се докато си чистим дворовете и да им искам мляко, не ми пречат, пием и кафета по пейките, ами приятни селски хора ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Какви съседи имате – какви са отношенията ви с тях?

Мнениеот Andrey » 12 Дек 2014, 16:11

silver933 написа:Тъй като живея в къща имам там 3-4 близки съседи, виждаме се докато си чистим дворовете и да им искам мляко, не ми пречат, пием и кафета по пейките, ами приятни селски хора ;)

Ти си най-добре и аз искам да живея в къща, няма кой отгоре да ти тропа или да ти прави забележки :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта