Предложение за работа на круизен кораб??!

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Предложение за работа на круизен кораб??!

Мнениеот penny » 12 Фев 2014, 16:26

Здравейте! Мъжът ми е музикант и получи предложение за работа от негов приятел да се качат на круизен кораб! :?

Дъщеричката ни е малка на 10 месеца е и малко ме притеснява това, че дори и да се върне с някаква добра печалба, никой няма да пази мястото му във фирмата, в която работи сега!

Той наистина обича да пътува много и това няма да е работа за него, а песен, а и си е мечта да бъдеш на круизен кораб! Точно затова бих до подкрепила, от една страна, но от друга остават опасенията ми! :oops:

Исках да разбера, някой от вас качвал ли се е на круизен кораб, знаете ли повече за условията, в които се работи, :roll: дали се заплаща квартира и храна отделно, :?: каква заплата би могъл да вземе за 6 или 9 месеца? :?: :?: :?:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Предложение за работа на круизен кораб??!

Мнениеот Мади Ранчева » 12 Фев 2014, 16:33

Преди години съм чувала, че се изкарват по 5 000 на месец, що се отнася до храна и квартира, зависи от договора, който ще сключи, там пише всичко, което те интересува и теб!
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Предложение за работа на круизен кораб??!

Мнениеот renito » 24 Фев 2014, 15:58

Един добър познат от 4 години вече е по кораби, работи сега последно като крупие, взима по 2000 долара, като е включен а квартирата и храната. Но не мисля , че това е работа за семеен мъж, въпреки многото моряшки съпруги..
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: Предложение за работа на круизен кораб??!

Мнениеот nadiii » 11 Мар 2014, 15:07

И за мен това не е работа за семейни хора, вярно пари са, но толкова месеци...
Аватар
nadiii
 
Мнения: 50
Регистриран на: 11 Мар 2014, 11:37

Re: Предложение за работа на круизен кораб??!

Мнениеот Snejna » 26 Ное 2014, 12:25

Парите са зверски на круизните кораби :) Моят мъж сега се опитва да замине на такъв, вярно е,че там има доста разврат, НО искам да подчертая, че мъжете обикновено търсят това, така че ако нямаш притеснения за връзката ви другото е друго нещо. Парите са супер наистина, така че няма какво да му мислите :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Предложение за работа на круизен кораб??!

Мнениеот Lollipop » 13 Сеп 2017, 09:54

Би взел толкова пари на круизен кораб, колкото ще изкарва тука за година и половина, и пак зависи от работата де, но под година няма да падне. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Предложение за работа на круизен кораб??!

Мнениеот Alex_mor » 13 Сеп 2017, 12:05

Имам приятел така замина сервитьор, човека сбра бая пари, после се прибра, замина пак , ходи няколко пъти накрая имаше достатъчно пари да си купи жилище в друга държава и сега си бачка там.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Предложение за работа на круизен кораб??!

Мнениеот Monika_Spasova » 25 Сеп 2017, 14:23

крузните кораби дават една много добра възможност да се изкарат голяма сума пари за кратки месеци.Притеснението, че след като се върне може да е без работа е неоснователно, защото може да го изгонят от работа по всяко едно време. А и не е задължително да напуска фирмата с лоши отношения, може да говори с тях и да измислят вариант,когато се върне да се върне при тях на работа.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Предложение за работа на круизен кораб??!

Мнениеот nefertiti » 25 Сеп 2017, 16:45

Звучи ми кофти като работа, но и аз съм чувала, че много пари изкарват!
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Предложение за работа на круизен кораб??!

Мнениеот skyfly » 26 Сеп 2017, 09:52

Зависи каква е работата, вярно е, че има много работа, но спокойно може да се върне с над 30 000 лева, и то ако е камериерка, а представи си музикант, там ще има и бакшиши и т.н. определено си струва труда, за няколко месеца да се узори човек, но да си оправи сметките.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron