Какъв вибратор да изберем?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Какъв вибратор да изберем?

Мнениеот valiopaf » 12 Фев 2014, 17:39

Здравейте!

Искаше ми се да купя вибратор на приятелката ми, ей така, без повод! :oops:
Но като влезнах да търся в интернет направо се изгубих от различни видове и модели!

Някоя дама, която е използвала вибратор, може ли да сподели мнение, кои й допадат най-много и защо?! :roll:
Видях толкова видове вибратори и съм крайно объркан :shock: - метални, силиконови, ПВЦ, киберкожа, с и без клиторстимулатор, въртящи, ударни, масажори. :o :o

И според големината също са ужасно много, но в това мога да се ориентирам горе-долу, според моя размер. 8-)

Моля ви, помогнете ми в избора на вибратор, не мога и да си представа какво би било усещането с различните видове!!!! :oops: :oops:
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30

Re: Какъв вибратор да изберем?

Мнениеот moni.sparrow » 12 Фев 2014, 17:43

Ако сте гледали от онези филмчета за възрастни, може би знаеш какво би й допаднало, ние няма от къде да знаем, но мисля, че всяка жена би се зарадвала на розовкото.
Мисля, че клиторстимулатора е задължителен, така че не се чуди много, щом си знаеш и размера :lol: :lol:
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Какъв вибратор да изберем?

Мнениеот renito » 12 Фев 2014, 18:01

аз съм се насочила към Durex,най-вече ,защото е доста евтин и ми изглежда красив :)тия в сексшоповете са по 100-200 лева,аз да не съм дъщерята на султана :lol:
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: Какъв вибратор да изберем?

Мнениеот S_Milenska » 28 Май 2015, 10:08

Хубаво е вибратора да има различни степени, за да може да отговаря на всяко желание :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какъв вибратор да изберем?

Мнениеот belleville » 28 Май 2015, 10:56

Според мен е важно да има дистанционно, иначе си губи смисъла, :idea: но мисля, че вече има и такива, които се задействат с телефона, което е готино :idea:
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Какъв вибратор да изберем?

Мнениеот Snejna » 28 Май 2015, 12:09

belleville написа:Според мен е важно да има дистанционно, иначе си губи смисъла, :idea: но мисля, че вече има и такива, които се задействат с телефона, което е готино :idea:

Брейй, с дистанционното е готино обаче, пускаш го спираш го, за винаги съм се чудила тези вибратори няма ли опасност да попаднат безвъзвратно...
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какъв вибратор да изберем?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Май 2015, 12:43

Не разбирам изобщо от вибратори, но съм на мнение, че самичка не мога да си доставя удоволствие, добре че имам мъж, който да го направи това нещо. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какъв вибратор да изберем?

Мнениеот Bambaa » 28 Май 2015, 13:54

Не мисля, че е от значение какъв е вибраторът, особено ако се използва с половинката :idea:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Какъв вибратор да изберем?

Мнениеот Anka » 28 Май 2015, 13:58

Bambaa написа:Не мисля, че е от значение какъв е вибраторът, особено ако се използва с половинката :idea:

Вибраторите не са ли повече за използване по самостоятелно? :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Какъв вибратор да изберем?

Мнениеот Malina » 28 Май 2015, 14:44

Anka написа:
Bambaa написа:Не мисля, че е от значение какъв е вибраторът, особено ако се използва с половинката :idea:

Вибраторите не са ли повече за използване по самостоятелно? :)


хаахаха страшна тема за вибраторите сте подхванали. Никога не съм имала вибратор, но съм си мислила да си купя ;))
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта