Да се забранят ли и у нас абортите, както в Испания?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Да се забранят ли и у нас абортите, както в Испания?

Мнениеот Коцева » 13 Фев 2014, 13:09

Снощи в поредната новинарска емисия съобщи, че абортите по желание в Испания се забраняват с изключение на тези по медицински причини и при изнасилване!

Стара информация, новото беше това, че протестите са жегнали жени и в други европейски страни – Англия и Франция, като протестната вълна се разпространява!

Бихте ли подкрепили протестиращите жени в Испания, които отвоюват правото си на свободен избор, т.е. абортите да останат по желание, както в повечето страна от ЕС?

Замислих се, ако тук се наложи този закон, така че да се забранят абортите по желание, бихте ли го подкрепили?
Всъщност представяте ли си, какво би се случило с ромското мнозинство в България, мисля ще станат болшинство? :?
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Да се забранят ли и у нас абортите, както в Испания?

Мнениеот nushi.kisyova » 13 Фев 2014, 13:18

Тук ще стане тотална цигания, ако се забранят!!!! :o :o :o :o :o

Представяте ли си, момичета на 14 - 15 години ще бутат колички, като не говоря само за ромки, за съжаление има и доста българки! Кой обаче ще ги храни толкова майки, те и помощи ще искат да взимат?!! :shock: :shock:
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Да се забранят ли и у нас абортите, както в Испания?

Мнениеот valiopaf » 13 Фев 2014, 14:00

Трябва по-скоро да стане задължителен аборта при т. нар. ромки! Не съм расист, но бива ли, че ще се повиши раждаемостта, ще се повиши, но не на правилните граждани :D :D :D :D
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30

Re: Да се забранят ли и у нас абортите, както в Испания?

Мнениеот silver933 » 26 Ное 2014, 17:58

valiopaf написа:Трябва по-скоро да стане задължителен аборта при т. нар. ромки! Не съм расист, но бива ли, че ще се повиши раждаемостта, ще се повиши, но не на правилните граждани :D :D :D :D


И аз така мисля, даже в България абортите трябва да са задължителни, пък раждането да е според зависи! Ако нямаш условия да си гледаш детето, поне единия родител да е работещ, домът ти да е минимум със стъкла,а не с чаршафи. Да не се лъжем, това е нашия проблем, раждат се едни деца, хвърлят се по домове за сираци или пък се гледат в смешни условия :idea:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Да се забранят ли и у нас абортите, както в Испания?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Ное 2014, 12:54

В никакъв случай, тогава вече 100% ще загинем като нация :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Да се забранят ли и у нас абортите, както в Испания?

Мнениеот silver933 » 27 Ное 2014, 16:31

rabotnata pchela написа:В никакъв случай, тогава вече 100% ще загинем като нация :lol:


:mrgreen: :mrgreen: То не е смешно, ами тъжно направо, но за България такава опция е абсурдна просто. :ugeek:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Да се забранят ли и у нас абортите, както в Испания?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Юли 2015, 12:28

silver933 написа:
rabotnata pchela написа:В никакъв случай, тогава вече 100% ще загинем като нация :lol:


:mrgreen: :mrgreen: То не е смешно, ами тъжно направо, но за България такава опция е абсурдна просто. :ugeek:

Аз нямам против да ограничават хората, да показват къде и как ще отглеждат децата си, ако живеят в котун няма какво да се обсъжда просто!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Да се забранят ли и у нас абортите, както в Испания?

Мнениеот nadqta » 29 Дек 2015, 16:10

rabotnata pchela написа:
silver933 написа:
rabotnata pchela написа:В никакъв случай, тогава вече 100% ще загинем като нация :lol:


:mrgreen: :mrgreen: То не е смешно, ами тъжно направо, но за България такава опция е абсурдна просто. :ugeek:

Аз нямам против да ограничават хората, да показват къде и как ще отглеждат децата си, ако живеят в котун няма какво да се обсъжда просто!

Предполагам си имала предвид катун, но вие защо пък си мислите, че циганите правят аборти, напротив, в много малко от случаите това е факт, първо струва пари, второ повечето, ако не са мюсюлмани са в секти, които отричат абортите, така че няма да има коренна разлика, просто ще има повече малолетни и непълнолетни майки и повече деца по домовете.
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Да се забранят ли и у нас абортите, както в Испания?

Мнениеот belleville » 30 Дек 2015, 17:45

Като видях статистиката за изоставени деца през тази година, не мисля, че искаме да си го причиняваме това с още нежелани и буквално изхвърлени деца :sad: :sad: нямаме право спрямо тях!
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Да се забранят ли и у нас абортите, както в Испания?

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Яну 2016, 12:59

belleville написа:Като видях статистиката за изоставени деца през тази година, не мисля, че искаме да си го причиняваме това с още нежелани и буквално изхвърлени деца :sad: :sad: нямаме право спрямо тях!

За съжаление тези, които си изоставят децата не са в графата родители за пример. За тях децата са като разстройството- те просто са в резултат на лошата храна, в случая на един секс. Не влагат нищо в това, съвсем логично е да ги захвърлят. Утре тези същите деца ще постъпват по същия начин, защото шансът да имат избор и реално да им се промени живота е минимален.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта